Jälgi meid

Ennustusvihjed

Soome vs. Venemaa ennustusvihjed

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel algavad kolmapäeval teise ringi mängud ning avakohtumises jooksevad väljakule Soome ja Venemaa. Kas turniiril võiduka debüüdi teinud põhjanaabrid suudavad veel ühe jänese kübarast välja tõmmata?


Soome vs. Venemaa

Kolmapäev 16. Juuni 2021
Algab: 16:00
Ülekanne: ETV

T. Pukki lööb värava (4.00 @ Coolbet)

Soome võit või viik (2.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Venemaa on seda vastasseisu valitsenud, võites 18-st kohtumisest 12 ja kaotades vaid korra.
  • Soomlased lõpetasid Taani vastu kuuemängulise võiduta seeria.
  • Venelastel on viimasest 12-st mängust kirjas vaid kolm võitu.

Soomlaste võit esimeses ringis Taani vastu oli tõeline võlutrikk, aga me kõik teame, mis selles kohtumises toimus. Kogu mäng oli taanlaste kontrolli all, enne kui Christian Erikseni tõsine terviserike tabas ja koos sellega kõik muutus.

Pärast mängu jätkamist oli Taani surve selgelt nõrgem ja soomlased suutsid vapralt kõik rünnakud ära tõrjuda, pannes nende vahele väga kena meeskondliku värava.

Soomest sai alates 1980. aastast esimene meeskond, kes EM-il või MM-il suutnud mängu vaid ühe pealelöögiga võita. Võimalik, et midagi sellist on ka enne juhtunud, aga ametlikel statistikakanalitel pole varasemast nii detailset informatsiooni.

Üllatusvõit annab soomlastele ootamatult kätte head võimalused jõuda järgmisesse ringi ja positiivne tulemus Venemaa vastu oleks väga suur samm selle suunas. Kindlasti tuleb aga punkti(de) nimel taas kõvasti kannatada.

Venemaa jaoks algas turniir ebaõnnestumisega ja nüüd ollakse kohe olukorras, kus mingisugusedki silmad on vaja pähe saada. Tuleb lõpuks korda saada oma kaitsemäng ja luua piisavalt palju võimalusi, et Artjom Dzjuba saaks ees midagi ette võtta.

Dzjuba suudab olla tõeline peavalu iga meeskonna jaoks, aga Belgia tegi laupäeval venelaste vastu väga professionaalse töö ära ja Stanislav Tšertšessov ei saanud olla rahul mitte millegagi, mida ta väljakul oma meeste poolt nägi.

Venemaa on üldse olnud liimist lahti juba mõningat aega ning nüüd juba märgatava pinge all mängides saab oma rütmi leidmine olema veelgi raskem.

Esimene panus – T. Pukki lööb värava. Võrreldes mõne aasta taguse ajaga on Venemaal kaitses väga nukrad seisud, kui seal tuleb muuhulgas loota Juri Žirkovi peagi 38-aastaseks saavate jalgade peale. Pukki oli taanlaste vastu üsna vaikne, aga siin peaks Soome suutma rohkem palliga olla ja ohtralt hakatakse oma esiründaja liikumisi otsima.

Teine panus – Soome võit või viik. Põhjanaabrid näitasid oma avakohtumises, et tegu on meeskondlikult väga hästi töötava satsiga, mida ei saa üldse öelda Venemaa kohta. Tšertšessov kaotas eelmise MM-iga valikust mitu usaldusväärset veterani ja paljud uutest seltsimeestest ei ole selle taseme jaoks lihtsalt piisavalt head.

Meie valikud:

  • T. Pukki lööb värava (4.00 @ Coolbet)
  • Soome võit või viik (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds