Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. Jaapan ennustusvihjed

Tokyo olümpiamängudel jõuab kolmapäeval meeste jalgpalliturniir alagrupimängude viimase vooruni ning enne seda on Prantsusmaa täbaras seisus. Meeskond istub A-grupis kolmandal kohal ning vajab võõrustajate vastu kindlasti positiivset tulemust. 


Prantsusmaa vs. Jaapan

Kolmapäev 28. Juuli 2021
Algab: 14.30
Ülekanne: eurosportplayer.com

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,05 @ Coolbet)

T. Kubo lööb värava (3,75 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Prantslased mängivad OM-il alles teist korda pärast 1984. aasta kulda.
  • Jaapan on seitse mängu kaotuseta, olles seeria käigus võitnud kuus kohtumist.
  • Prantsusmaa mängudes on seni turniiril olnud kokku 12 väravat.

Prantslaste jaoks algas turniir korraliku külma duššiga, kui avamängus tuli vastu võtta 1:4 kaotus Mehhikolt. Teine mäng Lõuna-Aafrika Vabariigi vastu ei läinud ka just plaanipäraselt, aga vanameister Andre-Pierre Gignac lõi kübaratriki ning Teji Savanier suutis lisaminutite väravaga meeskonnale tuua 4:3 võidu.

Järgmiste suveolümpiamängude võõrustaja oli juba surma suus, aga suudeti näidata väga head sisu ja samasuguse vaimuga on vaja mängida ka alagrupiturniiri viimast kohtumist.

Jaapan läheb otsustavale mängule peale täiseduga. Avavoorus saadi LAV-ist jagu 1:0 ning sellele tulemusele keevitati otsa 2:1 võit mehhiklaste üle. Real Madridi supertalent Takefusa Kubo on mõlemas mängus värava löönud ning temalt oodatakse kindlasti palju ka prantslaste vastu.

Kuna Aasiast on palju kergem OM-ile jõuda kui Euroopast, siis on jaapanlased võrreldes Prantsusmaaga palju tihedamini olümpiamängudel kaasa löönud, aga enamjaolt on takerdutud alagrupiturniirile. See tähendab, et kodusel turniiril veerandfinaali kvalifitseerumine oleks koondise jaoks väga suur saavutus.

Vaatamata täisedule ei saa Jaapan end veel täiesti turvalisena tunda, sest mõlemad Mehhiko ja Prantsusmaa võivad meeskonna väravate vahega esimese kahe seast välja puksida. Hajime Moriyasu hoolealused peavad oma taset jätkuvalt kõrgel hoidma, muidu võib imeliselt alanud turniir lõppeda väga suure südamevaluga.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Prantslaste mängud on seni väravaid täis olnud ja siin peab meeskond samuti tabamusi jahtima asuma, kuna vastasel juhul saab turniir läbi. Jaapanlased kindlasti eelistavad konservatiivset mängu, aga rünnakul peaks neile rohkelt ruumi jääma ja võimaluste puudust ei tohiks tekkida.

Teine panus – T. Kubo lööb värava. Kubo on turniiri suurepäraselt alustanud ja näiliselt tagasi tegemas kõike seda, mis klubihooajal tegemata jäänud. Väga kõrgelt hinnatud talent ei ole end seni La Ligas veel korralikult pildile mänginud ja mängunälg on kahtlemata suur. Seda tõestavad ka tema senised esitused.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,05 @ Coolbet)
  • T. Kubo lööb värava (3,75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds