FCI Levadia vs. Dundalk ennustusvihjed

Neljapäeval jätkub FCI Levadia eurohooaeg, kui UEFA Konverentsiliigas võõrustatakse Iirimaa meeskonda Dundalk, kelle vastu võõrsilt kirjas 2:2 viik. Kas levadiakad suudavad kodupubliku ees end 3. eelringi murda?

FCI Levadia vs. Dundalk

Neljapäev 29. Juuli 2021
Algab: 19.30
Ülekanne: ETV2

Dundalk võit (2,95 @ Coolbet)

Kokku üle 3,0 värava (2,03 @ Coolbet)

• Enne eelmise nädala viiki oli Dundalk võitnud mõlemad varasemad omavahelised kohtumised.
  • Viimasest kaheksast Levadia matšist on seitsmes olnud üle 2,5 värava.
  • Dundalk on viimase üheksa mängu peale saanud vaid ühe kaotuse.

Nädal tagasi Iirimaal peetud matšis käis mängu alguses korralik tulevärk, kui Bogdan Vaštšuk kohe avaminutil skoori avas ja Dundalk juba kolmandal minutil viigini jõudis. Lõpuks olid 27. minutiks kõik väravad löödud.

Iirimaa karikavõitja oli vastasseisus selge favoriit, kuid suure osa mängust ei saadud ennast kuidagi käima. Alles viimane kolmandik kohtumisest kulges nii nagu võis enne algust eeldada. Samas ei olnud Dundalki ülekaal ka väga suur ja mäng tervikuna näitas, et Levadia on selles paaris konkurentsivõimeline.

Levadial on viimased eurohooajad ebaõnnestunud, aga avaringist edasi saamine andis kindlasti enesekindlust juurde ja Iirimaalt tuli julgustust veelgi.

Meeskond on terve hooaja ülimalt resultatiivselt mänginud ja peaks uskuma, et Dundalki vastu õnnestub taas värava(te)ni jõuda. Võtmeküsimuseks on meeskonna kaitsemäng. Avakohtumises pääseti kaks korda juhtima, kuid mõlemad eduseisud anti väga odavalt ära. Seda peab kindlasti neljapäeval vältima.

Esimene panus – Dundalk võit. Levadia edu oleks tore näha, aga avakohtumise lõpp saatis selgeid ohusignaale ja vastas on siiski meeskond, kes eelmisel hooajal mängis Euroopa liiga alagrupiturniiril. Tundub, et tegu on Levadia jaoks liiga suure ampsuga.

Teine panus – Kokku üle 3,0 värava. Levadia mängudes on kogu hooaja vältel muudkui väravatesadu käinud ja selle trendi jätkumise võimalused tunduvad suurena. Avamatš jäi taktikalisest lahingust väga kaugele ning kohati olid asjad väljakul väga kaootilised. Sarnane mängupilt peaks olema ka neljapäeval.

• Dundalk võit (2,95 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3,0 värava (2,03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 147€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama