Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Varssavi Legia ennustusvihjed

FC Flora kohtub teisipäeval UEFA Meistrite liiga 2. eelringis koduväljakul Varssavi Legiaga, kelle vastu avamängus väga vapralt võideldi. Kas Eesti meister suudab endale 1:2 kaotusseisust edasipääsu välja võidelda?


FC Flora vs. Varssavi Legia

Teisipäev 27. Juuli 2021
Algab: 19.00
Ülekanne: ETV2

Flora +1 (2,10 @ Coolbet)

Legia alla 1,5 värava (2,07 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lüüasaamine Varssavis lõpetas Floral üheksamängulise kaotusteta seeria.
  • Legia on uut hooaega alustanud nelja võidu ja ühe viigiga.
  • Viimased kümme võõrsil peetud euromatši on Legiale toonud neli võitu, neli viiki ja kaks kaotust.

Flora läks Poola tohutu autsaiderina ja kui Legia kohe kolmandal minutil juhtima asus, siis võis karta kõige halvemat, aga varajane kaotusseis ei löönud florakaid verest välja ning suudeti näidata viisakat jalgpalli. Lõpuks küll tuli lisaminutite väravast leppida kaotusega.

Wojska Polskiego staadionil juhtunu oli valus ja vahetult pärast mängu oli kindlasti raske oma pead püsti hoida, aga mängus näidatu võiks Florale anda head enesekindlust enne kodust matši. Avamäng näitas, et tasemevahe Legiaga ei ole üldse suur ning hea õnnestumise korral on võimalik võiduni jõuda ja oma euroteekonda jätkata.

Jürgen Henni meeskond on saanud ka kohtumiseks rahulikult valmistuda, kuna vahepealsele ajale ühtegi teist mängu pole sattunud. Legia samal ajal pidi nädalavahetusel alustama Poola meistrivõistluste uut hooaega ning 1:0 võit nõrgemapoolse Plocki Wisla vastu ei pakkunud arvatavasti väga palju positiivseid emotsioone.

Legial algasid asjad sel hooajal vägevalt, kui Meistrite liigas Bodö/Glimti vastu kahe mängu peale viis väravat löödi, aga pärast seda on kolme matšiga kokku tulnud vaid neli tükki ja tundub, et võimaluste loomisega on suuri raskusi. Ka esimeses kohtumises Flora vastu ei suudetud väga palju Matvei Igoneni poolt valvatavat väravat ohustada.

Esimene panus – Flora +1. Avamäng oli nagu võrdsete heitlus ja midagi ei tohiks muutuda ka teises kohtumises. Flora jättis endast Poolas väga sümpaatse mulje ning samasuguse esituse juures on kindlasti head võimalused kaotust vältida.

Teine panus – Legia alla 1,5 värava. Juba esimese mängu eelvaates sai välja toodud, et Legia ei ole eriti resultatiivne sats ning meeskonna viimase aja minek on selle tõestuseks. Florale suudeti küll lõpuks kaks tükki ära lüüa, aga võiduvärav tuli väga hilja ja üsna õnnelikust olukorrast. Tihti selliseid vedamisi ei ole.

Meie valikud:

  • Flora +1 (2,10 @ Coolbet)
  • Legia alla 1,5 värava (2,07 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds