Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. Austraalia ennustusvihjed

Omavahel kohtuvad L-vahegrupi liidrid, kes pole veel MM-i jooksul ühtegi korda kaotanud. Mõlemad koondised tahavad antud kohtumise võitu erilise isuga, sest kaotaja peab tõenäoliselt veerandfinaalis vastamisi minema USA-ga. Kaotaja kas Tšehhi, Brasiilia või Kreekaga.


Prantsusmaa vs. Austraalia

Esmaspäev 9. September 2019
Algab: 15:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Prantsusmaa AH-4.5 (2.12 @ Coolbet)
Kokku üle 162.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Mõlemad koondised on näidanud väga sümpaatset korvpalli. Austraalia on väga võimas olnud rünnakul – väga paljud erinevad mängijad tabavad kaugviskeid suurepärase protsendiga. Lisaks on Patty Mills näidanud ülihead närvi ja tähtsatel hetkedel alati meeskonda vedanud.

Prantsusmaal on hea tasakaal rünnaku ja kaitse vahel. Kaitses ollakse kindlasti võimekam meeskond. Kui rünnakul ka karussell käima saadakse, siis ollakse antud kohtumises kindlasti ka favoriit.

Esimene panus – Prantsusmaa võidab kohtumise vähemalt 5 punktiga. Eelise prantslastele annakski tänu nende kaitsele. Austraalia ei ole sel turniiril veel ühegi nii kvaliteetse meeskonna vastu mänginud. Kängurumaa meeskond oli juba väga lähedal kaotusele Leedule, kuid siiski suudeti see napilt võita. Prantsusmaa on Leedust veel klassi võrra parem meeskond.

Teisena ennustaks üsna suureskoorilist kohtumist ehk vähemalt 163 kogusummaks. Mõlemad koondised on näidanud väga head tabavust. Prantsusmaa on näiteks kaugvisete protsendi järgi turniiri parim meeskond. Austraalia omakorda 2-punktivisetel paremuselt teine meeskond ning ka kaugvisete tabavusega ei jääda palju Prantsusmaale alla.

Veel soosib suureskoorilist kohtumist Austraalia mängustiil. Pikk positsioonirünnak ei sobi Austraaliale, nemad tahavad joosta ja mängutempot võimalikult kiireks ajada. Kahe nii kvaliteetse ründemeeskonna heitlus peaks tooma vähemalt 163 punkti küll.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa AH-4.5 (2.12 @ Coolbet)
  • Kokku üle 162.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds