Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Holland ennustusvihjed

Koondiseakna teises kohtumises kohtub Eesti meeskond Hollandiga. Madalmaade koondis on hetkel tabelis kahe võidu ja ühe kaotusega kolmandal kohal. Eesti vastu tullakse plaaniga võtta kolm võidupunkti, kas see õnnestub?


Eesti vs. Holland

Esmaspäev 7. September 2019
Algab: 21:45
Ülekanne: ETV

Kokku üle 3.5 värava (2.1 @ Coolbet)
Memphis Depay üle 1.5 värava (4.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes tulemusega 2:2. Mäletatavasti päästis Hollandile viigi Van Persie lisaminutite penalti.
  • Eesti koondis on nelja alagrupikohtumisega löönud 2 väravat ning lasknud endale lüüa 14.
  • Hollandi koondis on viimasest seitsmest võõrsil kohtumisest võitnud vaid ühe.

Kui Eesti teenis loetud päevad tagasi valusa kaotuse Valgevenelt, siis Holland nüpeldas samal ajal Saksamaad. Tugeva lõpu toel alistati Saksamaa nende endi kodus tulemusega 4:2. Muljetavaldav tulemus, mille pealt tulla kohtumisele Eestiga.

Eesti koondise peatreener Kaarel Voolaid on vihjanud, et kohtumisele Hollandiga minnakse vastu neljase kaitseliiniga. Taktikat liiga palju võrreldes kohtumisega Valgevenega ei muudeta, kuid siiski hakatakse rohkem rõhuma kaitsele ja kontrarünnakutele. Eelmises omavahelises kohtumises Hollandlasi kimbutanud Konstantin Vassiljev tõenäoliselt antud kohtumises vigastuse tõttu kaasa ei tee.

Esimene panus – kokku üle 3.5 värava. Koduväljakul on Eesti koondis üldjuhul piinlike kaotusi vältinud, kuid nelja väravat antud kohtumises võiks oodata ikka. Klassivahet ei ole mõtet kommenteerida – Hollandil on toimunud suurepärane põlvkondade vahetus ning heal päeval ollakse võimelised võitma kõiki vastaseid. Eesti samal ajal sipleb kerges kriisis ja otsib uue peatreeneri all lahendusi.

Kui vaadata kõiki varasemaid omavahelisi kohtumisi, mida on kokku neli, siis need on samuti olnud  väravaterohked – keskmiselt ligi viis väravat ühe kohtumise kokku.

Kui rääkida potentsiaalsetest väravatelööjatest, kelle skoorimisele pakutakse head koefitsienti, siis võtaks sellise valiku, et Memphis Depay lööb vähemalt kaks väravat. Kuigi Hollandi koondis on alustades keskkaitsjatest kuni tipuründajani täis mehi, kes suudavad skoorida, siis võiks neid enim oodata Depaylt.

Depay on Hollandi resultatiivseim mängija, kes näiteks Valgevene vastu koksas kahel korral palli väravasse. Lisaks on ta viimasel ajal ka koduklubi eest olnud väga heas hoos. Tugevas Prantsuse kõrgliigas on mees löönud nelja vooruga neli väravat. Teine panus – Memphis Depay üle 1.5 värava.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.1 @ Coolbet)
  • Memphi Depay üle 1.5 värava (4.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds