Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Serbia ennustusvihjed

Korvpalli MM-i esimene veerandfinaal! Kaheksa turniiri parimat on selgunud ning esimene poolfinalist selgub Argentina ja Serbia koondiste vahelises heitluses.


Argentina vs. Serbia

Teisipäev 10. September 2019
Algab: 14:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Serbia AH-12.5 (1.89 @ Coolbet)
Kokku alla 163 punkti (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel kümnendil on koondised omavahel kohtunud kolmel korral. Serbial on kirjas kaks võitu ja Argentinal üks.
  • Serbia on turniiri parima visketabavusega meeskond, protsendiks 57%. Argentina sama näitaja on 45%.
  • Konkurentsi jäänud koondistest on vaid USA-l keskmiselt rohkem kaugviske üritusi mängu kohta kui Argentinal.

Viimases vahegrupi kohtumises küttis Argentina Poolale korraliku sauna ning tulemusega oldi silmnähtavalt rahul. Arvati, et veerandfinaalis suudetakse Serbiat vältida, kuid võta näpust – Serbia suutis kummalisel moel väga kindlalt Hispaaniale kaotada. See tähendab, et seni kaotuseta jätkav Argentina peab siiski nelja parima hulka jõudmiseks ennast tõsiselt ületama ja alistama Serbia.

Serbia on enamikes turniiri statistilistes näitajates eesotsas: visatud punktide võrdluses teine, visketabavuses esimene, kaugvisete tabavuses kolmas, vabavisete tabavuses esimene, resultatiivsetes söötudes esimene ning ka efetkiivsuse näitaja järgi parim koondis.

Kihlveokontorid on ühisel meelel, et selle veerandfinaali võidab Serbia. Nende võidu tõenäosuseks on lausa 90%. Sellega peab nõustuma – Serbia on kvaliteetsem ja sügavama koosseisuga meeskond. Viimane kaotus Hispaaniale oli pigem tööõnnetus. Nende miinimum ja ühtlasi ka maksimum eesmärk on MM-i kuldmedal.

Esimene panus – Serbia võidab kohtumise vähemalt 13 punktiga. Paljud asjatundjad leiavad, et viimases kohtumises Hispaaniaga oli Serbia koondis täielikult säästurežiimil. Selle põhjust on raske näha, sest nüüd võivad nende teed USA-ga ristuda juba poolfinaalis. Siiski on selge, et kohtumises Argentinaga enam tagasi ei hoita ja tõenäoliselt pestakse ka eelmise kohtumise häbi maha.

Kui ennustada, kas näeme suureskoorilist või pigem madala punktiskooriga kohtumist, siis kaldub kaalukauss viimase poole. Tõenäoliselt näitavad antud kohtumises mõlemad koondised sellist kaitset, mida seni veel mängitud ei ole.

Seega teine panus – kokku alla 163 punkti. Võrdluseks võib tuua, et kuuest omavahelisest kohtumisest on lausa viis jäänud alla selle punktiskoori. Nüüd, veerandfinaali tähtsas kohtumises, vaevalt seliine ühepoolne statistika muutub.

Meie valikud:

  • Serbia AH-12.5 (1.89 @ Coolbet)
  • Kokku alla 163 punkti (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds