Prantsusmaa Lahtiste Veerandfinaalide Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

French Open on jõudnud veerandfinaalideni. Kahjuks ühtegi eestlast enam konkurentsis ei ole. Põnevaid matše leidub sellegi poolest. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.

Stan Wawrinka vs. Roger Federer

Maailma kolmanda reketi ja korra French Openi võitnud Roger Federeri veerandfinaali vastane on samuti Šveitsi tennisist Stan Wawrinka, kes hoiab ATP edetabelis 28. positsiooni. Wawrinka alistas kaheksandikfinaalis maratonmängus maailma kuuenda reketi Stefanos Tsitsipase viiesetilises kohtumises. Roger Federeri teekond veerandfinaali on olnud üsna lihtne ning ta on võitnud siiamaani kõik kohtumised 3:0.

Tennisistid kohtusid omavahel ka neli aastat tagasi French Openi veerandfinaalis. Tol korral võttis Wawrinka 3:0 võidu. Kõikide eelduste järgi on seekordse kohtumise favoriit Federer, kuid Wawrinka oma ülitugevate tagantkäelöökide, hea serviga ja ründava mängustiiliga vääriline vastane, eriti veel saviväljakul, mis Wawrinkale sobib nagu valatult.

Roger Federeri kasuks räägib asjaolu, et ta on teel veerandfinaali kulutanud oluliselt vähem energiat. Lisaks muidugi omavaheliste mängude ajalugu, mis on 22-3 kogenud Federeri kasuks. Siiski tuleb mainida, et Wawrinka on kõik oma kolm võitu saanud just saviväljakul, kus Federer on ainukesena haavatav.

Usume, et sellest tuleb üks vägev lahing kahe Šveitsi tennisisti vahel ja näeme selles vähemalt nelja setti.

Meie valik: Geimide arv üle 39.5 (1.91 @ Coolbet)

Kei Nishikori vs. Rafael Nadal

Saviväljakute spetsialist ja lausa 11-kordne French Openi võitja Rafael Nadal kohtub veerandfinaalis maailma seitsmenda reketiga, kes pole French Openil kunagi veerandfinaalist kaugemale jõudnud. Nishikori on karjääri jooksul suutnud Nadali alistada kahel korral, kuid mitte kunagi saviväljakutel.

Nadal pole turniiril näidanud just enda kohta parimat tennist, kuid võib arvata, et see on tingitud pigem energia kokkuhoidmisest. Veerandfinaalis võiks oodata kogenud Hispaanlaselt turniiri seni parimat mängu.

Kui Jaapanlase trump on vastase väljakult nö. välja mängimine ehk ruumi tekitamine, siis Nadal pole selline vastane, kes laseks sellel juhtuda. Samuti on Nishikori serv pigem kehvapoolne, millega Nadalil ei tohiks probleeme tekkida.

Lisaks on Nishikori turniiri jooksul mänginud kolm üsna rasket kohtumist, millest viimane kestis neli tundi. Nadal on palju värskem ja kõik märgid soosivad üsna ühepoolset kohtumist tema kasuks.

Meie valik: Geimide arv alla 27.5 (2.0 @ Coolbet)

Marketa Vondroušova vs. Petra Martic

Kaheksandikfinaalis Kaia Kanepi napilt alistanud Petra Martic läheb poolfinaali kohta püüdma maailma 38. reketi Marketa Vondrousova vastu, kellel on senine teekond olnud üsna lihtsapoolne. Mõlema tennisisti jaoks on tegemist karjääri parima tulemusega suure slämmi turniiril ning seega võib oodata üsna närvilist kohtumist. Omavahel on kohtutud neljal korral ja kõigis neis on võidukalt väljunud Martic.

Me eelistaksime selles vastasseisus kerges autsaideri rollis olevat Petra Marticit. Marketa on kõigest 19. aastane tennisist ning hoolimata sellest, et ta on teinud juba suurepäraseid turniire, siis on Horvaaditaril Marticil rohkem kogemusi, mis suure slämmi turniiridel on eriti suure kaaluga.

Samuti kohtusid tennisistid alles aprilli kuus Istanbuli turniiri finaalis, mis samuti peeti saviväljakutel ja selle võitis Petra Martic 2:1. Kui antud kohtumises peaks olema keegi favoriit, siis meie silmis võiks selleks olla just Martic.

Meie valik: Petra Martic võidab (2.41 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.