Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsuse Lahtiste Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

French Open on jõudnud kaheksandikfinaalideni. Kahjuks ühtegi eestlast enam konkurentsis ei ole. Põnevaid matše leidub sellegi poolest. Loe edasi ning leiad ühe 6.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Dominic Thiem vs. Gael Monfils (orienteeruvalt 16:00)

Thiem asub ATP edetabelis 4. kohal. Turniiril ta ühegi tippu kuuluva tennisistiga veel kohtunud ei ole, viimases ringis alistas Austerlane 3:1 maailma 47 reketi Pablo Cuevase.

Monfils hoiab hetkel ATP edetabelis 14. kohta. Teel kaheksandikfinaali pole prantslane veel kaotanud ühtegi setti ehk on kõik vastased alistanud nulliga.

Viimase kahe aasta jooksul on tennisistid omavahel liiva-saviväljakul kohtunud korra, selle võitis Dominic Thiem 2-0. Seejuures kinkis Austerlane terve mängu jooksul Monfilsile vaid 3 geimi.

Monfils on üsna ebastabiilne tennisist, kes tihti murdub just mentaalselt, kuid heal päeval on ta Thiemile väga raske vastane. Me julgeme arvata, et kohtumine kulgeb arvatust palju tasavägisemaks ning Thiem ei tohiks seda kohtumist nulliga võita. Seega lisaksime esimesena kombosse, et näeme mängus vähemalt 39-t geimi.

Meie valik: Üle 38.5 geimi (1.75 @ Coolbet)


Karen Khachanov vs. J.M Del Potro (orienteeruvalt 16:00)

Khachanov on maailma 11. reket. Teel kaheksandikfinaali on venelane loovutanud ühe seti.

Del Potro asub ATP edetabelis venelasest kaks kohta kõrgemal ehk 9. positsioonil. Erinevalt Khachanovist on Del Potro eelnevates ringides mänginud tasemelt tugevamate mängijatega ning teises ringis vajas argentinlane ka viiendat setti, et alistada maailma 72. reket Nishioka.

Omavahel on kohtutud kolm korda ning kõik vastasseisud on võitnud Del Potro, kuid saviväljakutel kohtuvad tennisistid esimest korda.

Del Potro on teda hiljuti kimbutanud põlvevigastusest täielikult paranenud ning seda näitavad ka tulemused. Khachanovil saab olema väga raske matš. Üldiselt on tegemist üsna sarnase mängustiiliga tennisistidega, kuid Del Potro teeb kõike natukene paremini ja on siin mängus üsna kindel favoriit. Khachanovil puudub trump, millega Argentinlast üllatada.

Meie valik: Del Potro geimide händikäp -3.5 (1.92 @ Coolbet)


Simona Halep vs. Iga Swiatek (Orienteeruvalt 18:00)

Ja nüüd naiste tennise juurde. Simona Halep, kunagine esireket, hoiab hetkel WTA edetabelis 3. positsiooni. Rumeenlanna on iga ringiga hakanud aina paremat tennist näitama.

Iga Swiatek on kõigest 18 aastane poolatar, kes hoiab WTA edetabelis 104. kohta. Tal ei ole just palju kogemusi saviväljakutel, kuid tema mängustiili peaksid need soosima.

Kuigi French Open on sel aastal olnud naiste arvestuses ülimalt üllatusterohke, siis Simona Halepi langemist kaheksandikfinaalis küll ei julgeks ennustada. Rumeenlanna võiks olla hetkel peamine pretendent French Openi tiitlile ning omab noorest Poolatarist üüratult suuremal määra kogemusi.

Meie valik: Halep geimide händikäp -5.5 (2.0 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds