Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Šveits ennustusvihjed

Tegemist on esmakordselt mängitava Rahvuste Liiga poolfinaaliga. Portugal võitis alagrupi Poola ja Itaalia ees, Šveits edestas omakorda Belgiat ja Islandi. Antud matši võitja mängib juba pühapäeval finaalis Inglismaa ja Hollandi vastasseisu võitjaga. Kohtumine toimub Portugalis.


Portugal vs. Šveits

Kolmapäev 5. juuni 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TV6, TVPlay Sports

Šveitsi võit või viik (2.15 @ Coolbet)
Cristiano Ronaldo ei skoori (1.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase viie aasta jooksul on omavahel kohtutud kahel korral. Mõlemal meeskonnal on nendest kirjas üks võit.
  • Kui Portugali kohtumised on viimasel perioodil olnud üsna väravatevaesed, siis Šveitsi osalusega viimases kümnes mängus on nähtud keskmiselt 3.4 väravat.
  • Alagrupifaasis teeni Portugal lausa keskmiselt kolm kaarti mängu kohta.

Kõige pealt koosseisudest. Võrreldes alagrupikohtumistega jäävad Portugali poolelt eemale Andre Gomes, Cedric, Luis Neto, Renato Sanches ja Eder ehk põhimõtteliselt ainult üks algkoosseisu mees. Liitunud on Cristiano Ronaldo. Šveits jätkab põhimõtteliselt sama koondisega ehk vigastatuid vahepeal lisandunud ei ole. Rivis on nii Rodriguez, Shaqiri, Xhaka, Zuber, Zeferovic kui ka Drmic.

Mõlema meeskonna viimased tulemused pärinevad märtsi kuust, kui mängiti EM-i kvalifikatsioonimänge. Portugal oli nendes üsna mannetu – Serbiaga viigistati 1:1 ja Ukrainaga 0:0. Šveits alistas samal ajal Gruusia 2:0 ning mängis Taaniga 3:3 viiki.

Pilk koefitsientidele näitab, et väga kindlaks favoriidiks on Portugal. Nende võidu koefitsiendiks on vaid 1.67 ja Šveitsil lausa 5.85. Leiame, et Šveitsi on natukene alahinnatud. See on meeskond, kes lõi alagrupis Belgiale viis ja Islandile kuus väravat. Lisaks jõudis eelmisel suvel Venemaal peetud MM-il samuti kaheksandikfinaali nagu Portugal. Samuti on Portugal sellise mängustiiliga, mis enne-kõike muretseb sellepärast, et selja taga oleks null, rünnak on teisejärguline ja skooritakse üsna vähe. Seega on meie arvamus, et Šveits mängib välja vähemalt viigi.

Teine valik – Cristiano Ronaldo ei skoori. Üllataval kombel on selle koefitsient kõrgem, kui valikul, et ta skoorib. Ronaldo on küll läbi ajaloo olnud ülimalt resultatiivne, kuid antud koondisega läheb tal skoorimine raskemaks. Praegune Portugal ei ole niivõrd domineeriv meeskond, kes hirmus palju väravaid lööks. Ronaldol on ka vanust juba omajagu ning võib arvata, et peale pikka klubihooaega ei ole enam mehe vorm kõige teravam.

Meie valikud:

  • Šveitsi võit või viik (2.15 @ Coolbet)
  • Cristiano Ronaldo ei skoori (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 43€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds