Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa ja Ukraina jalkamängude kombovihje

Prantsusmaa vs. Island (21:45)

Prantsusmaa hoiab FIFA edetabelis teist kohta ja Islandi leiame 38. tabelirealt. Mõlemale meeskonnale on tegemist alagrupis teise kohtumisega. Esimestes mängudes võitis Prantsusmaa Moldovat 4:1  ja Island Andorrat 2:0.

Jätkuvalt peab mainima, et Prantsusmaa koosseis on muljetavaldav. Mbappe, Giroud, Griezman, Pogba, Matuidi, Varane, Kante, Umiti, Pavard, Kurzawa ja Lloris – sellisele algkoosseisule on Islandil raske midagi vastu panna.

Need kaks meeskonda on läbi ajaloo omavahel kohtunud 13 korda ning Island ei ole nendest suutnud võita mitte ühtegi. Üheksa on lõppenud Prantsusmaa võiduga ning neli lepitud viiki. Seejuures on valitsev maailmameister nendes mängudes löönud 37 väravat ja Islandil lasknud lüüa 12. Antud vastasseisu viimased kohtumised on olnud väga väravaterohked. Nelja mänguga on kokku löödud 21 väravat ehk keskmiselt natukene enam kui viis väravat mängus.

Väravaterohked mängud tähendavad ka seda, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja nullimängud puuduvad. Nii on seitse viimast omavahelist kohtumist lõppenud tulemusega, kus mõlemad tiimid on vähemalt ühe värava löönud. Usume, et sarnane statistika jätkub ka seekord.

Meie valik: Prantsusmaa võit ja mõlemad meeskonnad skoorivad (3.25 @ Coolbet)


Luksemburg vs. Ukraina (21:45)

Uskuge või ärge uskuge, aga Luksemburg on hetkel B-alagrupi liider. Seda põhjusel, et esimeses voorus alistasid nemad Leedu. Ukraina ja Portugal tegid samal ajal väravateta viigi. Selle poolemiljonilise rahvaarvuga riigi koondis koosneb enamjaolt koduliiga mängijatest.

Ukraina 23-liikmelisest koosseisust leiame samuti vähe ehk vaid kaheksa igapäevaselt välismaal leiba teenivat pallurit. Algkoosseisus näeme neist tõenäoliselt vähemalt kahte-kolme, eesotsas Manchester City keskväljamehe Zinchenkoga.

Kohtumises Portugaliga oli Ukrainal ainult üks tõsiselt hea väravavõimalus, kuid Portugalis mängiti ka väga ettevaatlikult. Luksemburgi vastu tullakse aga hoopis teise taktikaga ning rahul ollakse ainult võiduga. Meeskonnad on omavahel kohtunud kolm korda ja kõik kohtumised on lõppenud sama tulemusega – 3:o Ukraina võiduga.

Võiks arvata, et sarnase tulemusega lõppeb kohtumine ka seekord. Ukraina on klassi poolest kõvasti tugevam meeskond ning avamängu viik tugeva Portugaliga andis kõvasti eneseusku juurde. Pakume, et Ukraina on suuteline Luksemburgi alistama vähemalt kahe väravaga. Eelmisel aastal suutis Rootsi koondis MM-i valikmängus Luksemburgi võita lausa 8:0.

Meie valik: Ukraina võit AH-1.5 (2.20 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsient kokku: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds