Jälgi meid

Ennustusvihjed

Holland vs Saksamaa ennustusvihjed

Jalgpalli EM-i valikmängud jätkuvad täie hooga ning pühapäevaseks maiuspalaks on kohtumine Hollandi ja Saksamaa vahel. C-alagrupis on kõik peale Saksamaa juba ühe kohtumise pidanud. Hetkel on võidud kirjas Hollandil ja Põhja-Iirimaal, kaotused kirjas Valgevenel ja Eestil.

Kui Holland pidas oma alagrupi esimese mängu loetud päevad tagasi Valgevene vastu ja võttis 4:0 võidu, siis Saksamaa mängis päev varem Serbiaga sõpruskohtumist, mis jäi 1:1 viiki.


Holland vs. Saksamaa
Pühapäev, 24. märts 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Hollandi võit (2.42 @ Coolbet)
Holland lööb värava mõlemal poolajal (3.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Holland hoiab Fifa edetabelis 14. kohta, Saksamaa 16. kohta.
  • Meeskondade viimane omavaheline kohtumine lõppes 2:2 viigiga.
  • Saksamaa koondis on viimasest kümnest kohtumisest võitnud vaid kolm.

Kui juba Rahvuste Liigas olid Saksamaa koondisel peal suured pinged, siis nüüdseks on need pinged veelgi suuremad. Koondise peatreener on ette võtnud noorenduskuuri ja lõpetas Hummelsi, Mulleri ja Boatengi koondisekarjääri. Praegune koondis on keskmise vanuse poolest kolm aastat noorem, kui MM-il käinud koondis.

Sellised muutused toovad kindlasti edu, kuid see ei saa juhtuma üleöö. Holland on selle tee läbi teinud ja nüüd, aega hiljem, nopivad vilju. Ronald Koeman on noored hollandlased pannud suurepärast jalgpalli mängima.

Meie peame selgeks favoriidiks kodumeeskonda. Saksamaa koondisel on peal liiga suured pinged, mis võtavad iga peatreeneri otsuse järel aina suuremaid mõõtmeid. Viimasel sõpruskohtumisel Serbia vastu tervitas kodumeeskonda korralik fännide vile. Hetkel ei ole tegemist võimsa Saksa masinaga nagu oleme harjunud Baierimaa koondise kohta lausuma.

Eriti magusana näeme valikut, et Holland lööb värava mõlemal poolajal. Koduväljakul on see juhtunud kõigis viimases kolmes kohtumises. Ning nende kohtumiste seast leiame ka matši valitseva maailmameistri Prantsusmaaga ning selle sama Saksamaaga, keda Rahvuste liigas koduväljakul 3:0 tümitati.

Meie valikud:

  • Hollandi võit (2.42 @ Coolbet)
  • Holland lööb värava mõlemal poolajal (3.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds