Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa ja Portugali jalkamängude kombovihje

Montenegro vs. Inglismaa (21:45)

A-alagrupis peavad oma teise kohtumise Montenegro ja Inglismaa. Kui Montenegro tegi Bulgaariaga tulise 1:1 viigi, siis Inglismaa koondis näitas Wembleyl võimu, kui Tšehhi vastu võeti lausa 5:0 võit.

Montenegro ei tohiks Inglismaale liiga raske ülesanne olnud. Näiteks viimati lõppenud Rahvuste Liigas kaotas Montenegro kodumängu nii Rumeeniale kui ka Serbiale.

Kui pöörata pilk kihlveokontoritele, siis jääb silma, et ennustatakse üsna madalaskoorilist kohtumist, mis lõppeb Inglismaa paremusega. See on ka kõige loogilisem tulemus ning selles väärtust ei leidu. Küll aga näeme, et tasuks proovida panust Raheem Sterlingu väravale. Marcus Rashford on vigastatud ning Sterling on seda olukorda nautimas. Viimases kohtumises Tšehhi vastu lõi ta ka kübaratriki ehk kolm väravat.

Arvestades, et Montenegro kaitseliini keskmine pikkus on lausa 186cm, siis Sterlingul on väga suur kiiruse eelis.

Meie valik: Raheem Sterling lööb värava (2.75 @ Coolbet)


Portugal vs. Serbia (21:45)

Portugal alustas EM-i valikmänge üsna kahvatu 0:0 viigiga Ukraina vastu. Korra suudeti küll pall võrku panna, kuid värav tühistati suluseisu tõttu. Serbia pidas eelmisel nädalal hoopis sõpruskohtumisega, kui Wolfsburgis mängiti 1:1 viiki Saksamaaga.

Portugal on taas Cristiano Ronaldo meeskond. Peale lühikest koondisepausi on Juventuse ründaja kõikide fännide rõõmuks kodumaad esindamas. Peatreener Fernando Santosel on kasutada fantastilised ründajad. Peale Ronaldo veel Silvad Bernardo ja Andre. Lisaks on suurepärase hooaja teinud Wolves-is Neves ja Diogo Jota. Viimasel on suurepärane võimalus teha koondise debüüt.

Portugal võib küll paberil välja tulla formaadiga 4-4-2, kuid tõenäoliselt näeb see platsil välja rohkem 4-3-3.Viimase valikturniiri, maailmameistrivõistluste, läbis Portugal peaaegu puhaste paberitega. Kümnest kohtumisest kaotati vaid üks ehk võideti 90% kohtumistest. Nendes löödi keskmiselt 3.2 väravat ja endale lasti lüüa vaid 0.4(!) väravat mängu kohta.

Kokkuvõttes on üle pika aja Fernando Santosel positiivset peamurdmist, et keda platsile usaldada. Enamikele positsioonidele on valikuid meeldivalt palju.

Serbia koondisest jäävad eemale Matic ja Kolarov, kuid sõpruskohtumise Saksamaaga vahele jäänud Fulhami ründaja ja suurepärase MM-i teinud Mitrovic peaks selleks mänguks rivis olema. Koos Luka Joviciga moodustavad nad väga atraktiivse ja mitmekülgse ründeduo.

Kuna Portugal pidi esimeses kodumängus leppima üsna suure pettumusega, siis seda enam tahavad nad Serbia vastu kindlad kolm punkti ära võtta. Olukordade loomisega sellel meeskonnal probleeme ei ole, kuid esimeses kohtumises jäi puudu realiseerimisest. Usume, et teises kohtumises on realiseerimine parem ja võime kodumeeskonnalt oodata väravaid juba esimesel poolajal.

Meie valik: Portugal võidab esimese poolaja (2.2 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsient kokku: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds