Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs. Toronto Raptors ennustusvihjed

NBA finaalseeria kolmas kohtumine. Hetkel on seis 1:1 viigis ning Torontost kolitakse kaheks mänguks Warriorsi koduväljakule. Kuna nii mitmegi põhitegija tervisliku olukorra kohta üldsusel täit tõde ei ole, siis seekord hoidume võitja ennustamisest ja keskendume hoopis mängijate eripanustele.


GSW vs. Raptors

Neljapäev, 6. juuni 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: Kanal12

Marc Gasol viskab vähemalt 10 punkti (2.05 @ Coolbet)
Draymond Green pts+ast+reb üle 30.5 (1.75 @ Coolbet)

Kawhi Leonard tabab vähemalt 3 kolmepunktiviset (2.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimene valik – Marc Gasol viskab vähemalt kümme punkti. Võrdluseks: seeria esimeses kohtumises viskas hispaanlane 20 ja teises 6 punkti. Golden State Warriorsi taktika on selline, et Marc Gasolil jääb kolmese taha üsna palju vaba ruumi ja Gasol on tõestanud, et ta suudab tähtsates mängudes sealt üsna soliidse protsendiga tabada.

Samuti on Warriorsil parima kaitsemänguga keskmängija Kevon Looney vigastatud ehk Gasolil peaks punktide teenimine mõnevõrra lihtsamaks kujunema. Usume, et Raptorsi korvialune jõud viskab 12-16 punkti.

Teine valik – Draymond Green punktid+resultatiivsed söödud+lauapallid üle 30.5. Võrdluseks:kahe mängu keskmine on neid statistilisi kategooriaid kokkuliites 33. Tasub arvestada, et eelnevad kohtumised on toimunud võõral väljakul ning koduväljakul võib Greenilt oodata veel kõrgemaid statistilisi näitajaid. Draymond on Warriorsi Šveitsi taskunuga, kes teeb kõike ja palju.

Kolmas ja viimane valik – Kawhi Leonard tabab vähemalt kolm 3-punktiviset. See on kõikidest kõige riskeerivam panus, kuid siiski on selle juhtumiseks üsna head eeldused. Võrdluseks: esimeses kohtumises tabas Leonard 2 ning teises 3 kaugviset. Kawhi on seeria jooksul üks enim 3-punktiviskeid võtnud mängija peale Stephen Curry. Selge on see, et kui nad tahavad võõral väljakul Warriorsit võita, siis nad peavad hästi kaugviskeid tabama ehk suure tõenäosusega keskendub Kawhi veelgi enam viskeüritustele kaare tagant.

  • Marc Gasol viskab vähemalt 10 punkti (2.05 @ Coolbet)
  • Draymond Green pts+ast+reb kokku üle 30.5 (1.75 @ Coolbet)
  • Kawhi Leonard tabab vähemalt kolm 3-punktiviset (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds