Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Šveits ennustusvihjed

Jalgpalli MM-i viimane veerandfinalist selgub Portugali ja Šveitsi vahelises kohtumises. Oodata võiks pingelist taktikalist lahingut, kus iga eksimus karistatakse valusalt ära. Kas Ronaldo MM-i karjäär saab läbi või jõuab Portugal edasi?


Portugal vs. Šveits

Teisipäev, 6. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Viik (3.38 @ Coolbet)

Šveits vähemalt kolm hoiatuskaarti (2.22 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Portugal lõi alagrupiturniiril 6 väravat, Šveitsi arvele jäi 4 tabamust.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Portugal võitnud kolm ja Šveits kaks.
  • Šveits jõudis viimati MM-il kaheksa parima hulka 1954. aastal, kui kokku osales 16 meeskonda.

Portugali kohta alagrupiturniiriga päris täit pilti ette ei saanud. Esimeses kohtumises oli õnne, et Ghanat võideti, teises kohtumises tehti korralik partii Uruguai vastu ning kolmandas kaotusmängus Lõuna-Korea vastu kasutati juba vahetusmehi. Fakt on aga see, et õige turniir algab alles play-offidega ning koondiste mängupilt võib võrreldes alagrupikohtumistega tuntavalt muutuda.

Šveits näitas alagrupis kvaliteeti ja kõva mentaliteeti. Otsustavas kohtumises Serbia vastu jäädi eduseisust kiiresti kaotusseisu, kuid sellest tuldi kenasti välja. See näitab meeskonna sisu. Samuti päris hea partii Brasiilia vastu, kes suutis neile lüüa vaid ühe värava. Ainus küsimus on, et kui palju energiat on juba kulutatud ja kas sõelmängudes on veel midagi juurde panna.

Koondised madistasid tänavu omavahel ka Rahvuste liigas, kus korra võitis Portugal tulemusega 4:0 ja korra võitis Šveits 1:0.

Puhtalt paberil meeskondi võrreldes tuleb eelis anda Portugalile. Eriti nende keskvälja pärast. Bruno Fernandes on olnud üldse üks turniiri parimaid mängijaid koos Mbappe ja Messiga.

Šveitsil on puudu sellisest tipuründajast, kes kliiniliselt olukorrad ära realiseerib. Embolo on füüsiliselt võimas kuju, kuid mitte veel päris sellisel tasemel, et meeskonda oma väravatega tassida suudaks.

Kõige loogilisemaks tulemuseks võiks olla madalaskooriline viik või Portugali minimaalse paremusega võit. Aga senine turniir on tõestanud, et loogikareeglid ei taha tihti kehtida. Play-offis on siiski tulemused olnud juba loogilisemad.

Esimene panus – viik. Portugali konservatiivne mängustiil ja Šveitsi distsiplineeritud kaitsemäng lõhnavad viigilise tulemuse järele. Šveits oli ka Brasiilia vastu viigile lähedal, kuid lõpuks lihtsalt väsisid. Kahtlemata on Portugal kohtumise favoriit, kuid viigi tõenäosus on piisavalt kõrge, et minna seda proovima.

Teine panus – Šveits vähemalt kolm hoiatuskaarti. Portugali mängijad on äärmiselt tehnilised ning tõenäoliselt tuleb Šveitsi kaitsjatel keeruline tööpäev, kus tuleb teatud olukordades kasutada ka keskmisest agressiivsemaid meetodeid. Lisaks on nii mõnedki Šveitsi mängijad(loe Granit Xhaka ja Shaqiri) päris emotsionaalsed sportlased ja võivad kergelt kaarte korjata.

Meie valikud:

  • Viik (3.38 @ Coolbet)
  • Šveits vähemalt kolm hoiatuskaarti (2.22 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 170€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds