Ennustusvihjed

Horvaatia vs. Brasiilia ennustusvihjed

Esimene tänavuse tiitlivõistluse poolfinalist selgub Horvaatia ja Brasiilia vahelises veerandfinaalis. Mängupildi järgi on Brasiilia kindel favoriit, kuid Horvaatia on viimastel suurturniiridel olnud suurepärane play-off meeskond. Millist tulemust näeme?

Horvaatia vs. Brasiilia

Reede, 9. detsember 2022
Algab: 17:00
Ülekanne: ETV 2

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.15 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teine poolaeg (1.96 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Horvaatia on senise turniiri jooksul teinud keskmiselt mängu kohta viis pealelööki raamidesse.
  • Brasiilia on võitnud viimased kolm omavahelist kohtumist.
  • Mõlemad meeskonnad on nelja kohtumisega lasknud endale lüüa vaid kaks väravat.

Horvaatia alistas kaheksandikfinaalis penaltiseerias Jaapani. Üsna keskmine esitus, kuid tulemus tehti ära ja see ongi kõige tähtsam.

Brasiilia seevastu korraldas korraliku tulevärgi, kui alistas kindlalt 4:1 Lõuna-Korea. Üsna pingevaba ja lõbus kohtumine, kus võitjas polnud kahtlustki.

Kuigi Horvaatia mängud pole senisel MM-il jätnud erilist muljet, siis sarnaste esitustega jõuti neli aastat tagasi lausa finaali. Mäletatavasti edeneti play-offis edasi vaid penaltite ja lisaaegade abil. Siiski tuleb tõdeda, et toona oli rünnak ikka natukene teravam. Seda suuresti tänu Mandžukicile.

Meeskondade viimane omavaheline kohtumine pärineb nelja aasta tagusest ajast, kui sõpruskohtumises võidutses tulemusega 2:0 Brasiilia.

Paberil meeskondi võrreldes kannatab võrdlust vaid meeskondade keskväli. Kaitses ja rünnakul on selge eelis Brasiilial.

Aga MM-i veerandfinaal on vaid üks kohtumine, kus koosseisud paberil ei maksa midagi ning loeb vaid reaalne esitus 90-minutilise ajaperioodi jooksul. Brasiilia on kahtlemata kindel favoriit, kuid piisab vaid ühest õnnelikust Horvaatia kobast ning asi võib väga närviliseks minna.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Jah, Horvaatia ründemäng on olnud sel turniiril üsna suur pettumus, aga tõenäoliselt jäävad nad antud kohtumises ühel hetkel kaotusseisu ja siis lihtsalt peavad ka ise rohkem ründama hakkama. Potentsiaali väravaid lüüa on selles meeskonnas piisavalt, et vähemalt korra Brasiilia üsna riskialdis kaitseliin ära karistada. Brasiilia enda väravas ei tohiks küsimust olla.

Teine panus – rohkem väravaid teine poolaeg. Ei tahaks uskuda, et kohtumise saatus otsustatakse ära juba esimesel poolajal. Pigem hakkab tulevärk pihta teisel poolajal. Seda enam, et tegemist on ikkagi MM-i veerandfinaaliga ja kumbki meeskond ei taha kohtumise alguses erilisi riske võtta.

Meie valikud:

• Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.15 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teine poolaeg (1.96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 107€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.