Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Saksamaa ennustusvihjed

Jalgpalli EM-i “surmagrupp” toob järgmise maiuspalana meie ette Portugali ja Saksamaa vastasseisu. Kas sakslased saavad esimesed silmad pähe või jätkub Cristiano Ronaldo šõu?


Portugal vs. Saksamaa

Laupäev 19. Juuni 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV2

Viik (3.30 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1.80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Varasemalt on vastasseisu domineerinud Saksamaa kümne võidu, viie viigi ja kolme kaotusega.
  • Portugalil on Saksamaal tehtud mängudest kirjas kaheksa võitu, kolm viiki ja viis kaotust.
  • Saksamaa on oma viimasest 14-st mängust võitnud vaid kuus.

Lionel Messi tegi päev enne Ronaldo platsile tulemist järjekordselt ajalugu ja siis pidi Portugali äss loomulikult kohe samaga vastama. 3:0 võidus Ungari üle tulnud kaks väravat tegid temast EM-i ajaloo edukaima väravaküti. Samuti tõusis ta esimeseks mängijaks, kes viiel erineval EM-turniiril kaasa löönud ja värava kirja saanud.

Lisaks sai Ronaldost kõigi aegade vanim mängija, kes Euroopa meistrivõistlustel ühes kohtumises vähemalt kaks väravat löönud. Selle purtsatuse järel on tal vaja vaid neli väravat veel, et tõusta meeste jalgpallis enim koondisetabamusi kirja saanud mängijaks.

Ajad muutuvad, aga üks asi on ikka sama – Ronaldo lööb roppumoodi väravaid. Küll, tõsi, sakslased on varasemalt mingisuguse imenipi abiga suutnud ta kõigis neljas mängus nulli peale jätta.

Aga kui ei löö Ronaldo, siis lööb Bruno Fernandes või Diogo Jota või üks paljudest Silvadest või hoopis keegi muu. Portugali koosseis on väge täis ja ehkki Ungari vastu läks pikalt aega, et seda näidata, siis mängu lõpus kaheksa minuti sees kolme värava löömine on kahtlemata ka kvaliteedi näitaja.

Saksamaal oli avavoorus hea võimalus näidata oma kvaliteeti valitseva maailmameistri vastu, aga vaatamata kodupubliku toetusele jäi see siiski tegemata.

Prantsusmaa sai üsna varakult juhtima ja viis seejärel oma töö professionaalselt lõpule. Olnuks sentimeetrite mäng soodsam olnud, siis saanuks meeskond paar väravat veel kirja.

Sakslased olid suures lahingus omadega hädas, kuid samal ajal ei olnud seis ka väga lootusetu. Pärast kaotusseisu jäämist muudeti end selgelt aktiivsemaks ning kui sul on kasutusel mehed nagu Serge Gnabry ja Kai Havertz, siis teravusi loomulikult tuleb. Paraku jäi puudu mängijast, kes võimalused ära realiseeriks.

Vahetustega saab Joachim Löw asju vähe muuta, kuna tõelist väravamasinat tal valikus polegi, aga tema ründeplaan võiks Portugali vastu edukam olla. 38-aastane Pepe ei ole just seda tüüpi kaitsemees, kelle peale julgeks panustada, kui vastu tulemas mobiilne meeskond, kellel edurivi osavate jalgadega mängijaid täis.

Esimene panus – Viik. Kaks tippsatsi võiksid teineteist lihtsalt ära nullida, kuna Saksamaa jaoks tähendaks järjekordselt punktideta jäämine juba päris paha seisu ning Portugalil pole vaja hirmsasti võitu pressida, kuna kolm punkti on all.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad löövad värava. Teineteise ära nullimine ei tähenda seda, et väravaid ei võiks mängus olla. Väljak saab ometigi olema igasugu pallivõlureid täis. Portugal on pärast eelmist MM-i vaid kuus korda nulli peale jäänud ja Saksamaal on sama aja peale neli nulliringi.

Meie valikud:

  • Viik (3.30 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1.80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 165€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds