Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. Šotimaa ennustusvihjed

Reedel ootab meid jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel ees mäng, mida võib kindlasti lugeda üheks alagrupiturniiri “maasikaks”. Inglismaa ja Šotimaa jätkavad oma iidvana rivaliteeti, mis sai alguse juba 1870ndatel.


Inglismaa vs. Šotimaa

Reede 18. Juuni 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

Kokku üle 2.5 värava (1.91 @ Coolbet)

Inglismaa palli valdamine alla 60.5% (1.97 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on varasemalt kohtunud tervelt 114 korda: Inglismaal on 48 võitu, Šotimaal 41.
  • Inglaste viimane kaotus põhjanaabrite vastu tuli aastal 1999.
  • Šotimaal lõppes esimeses voorus Tšehhi vastu viiemänguline kaotusteta seeria.

Inglismaa on vastasseisus suurfavoriit ja meeskonnal on kaotuseid šotlaste vastu viimase 40 aasta peale kogunenud vaid mõned üksikud, aga sellised printsipiaalsed kohtumised on sageli mängud, kus loeb peamiselt meeskondlik vaimne valmisolek. Olulised faktorid on mängunälg, võidutahe ja usk.

Kõik need kolm elementi olid šotlaste poolt letti löödud ka esmaspäeval, mil Tšehhi vastu üle 23 aasta oma esimene suurturniiri mäng tehti, aga paraku ei too need alati võitu. Patrik Schick rikkus Šotimaa peo ära, kuigi tegi samas jalgpallisõpradele teene, sest see mäng saab nüüd olema hoopis suuremate panustega.

Oleks Steve Clarke’i meeskonnal kolm punkti all võiks naabritega rahulikult viiki toksida, aga nüüd on juba kuklas hirm, et suur comebacki turniir piirdubki ainult kolme mänguga.

Inglismaal on pärast Horvaatia alistamist muretum elu, kuigi mida kiiremini järgmise ringi pilet kätte tuleb seda parem. Esimeses mängus näidatu põhjal tuleb tunnistada, et kindlasti ei saa see siin olema mingisugune vormistamise küsimus.

Inglased olid oma avamängus üsna unised ja suutsid väga vähe teravusi tekitada. Fantastilise klubihooaja teinud Harry Kane oli eriti suur pettumus, kuna ei elanud mitte kuidagi mängu sisse.

Pärast oli kuulda nurinat, et kohtumise jooksul ei tehtud joogipause, aga üks tippsats ei tohiks nii odavaid vabandusi endale otsida. Tõsi, Wembley kohal paistis päike tõesti eredamalt kui tavaliselt ja raskem võis olla, kuid samades oludes mängisid ka vastased.

Inglismaa peab taset kindlasti parandama, et turniiril oma ambitsioonide täitmiseni jõuda. Siin samasugust keskpärasust näidates võib asi lõppeda šokk-kaotusega.

Esimene panus – Kokku üle 2.5 värava. Mäng toimub seekord õhtusel ajal, seega inglased ei pea kuumust kartma. Meeskonnas on tohutult väravate löömise potentsiaali ja kindlasti võidakse vähemalt kolm tükki üksinda ka ära teha. Šotimaa näitas hiljuti oma potentsiaali mõnusas 2:2 viigis Hollandiga mängus, kus kaks korda juhiti. Inglismaa on veidi kangem kraam, aga tahaks uskuda, et Clarke’i hoolealustel tulevad siiski ka omad võimalused.

Teine panus – Inglismaa palli valdamine alla 60.5%. Inglased tahavad hakata ennast kehtestama, aga Gareth Southgate’i mehed ei ole viimastes mängudes palliga väga palju domineerinud. Horvaatia vastu jäi protsent 52 peale, viimases kontrollkohtumises Rumeeniaga, kes justkui nõrgem sats kui Šotimaa, oli see 56 ja Austria vastu jäädi üldse 45 juurde.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 värava (1.91 @ Coolbet)
  • Inglismaa palli valdamine alla 60.5% (1.97 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds