Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Põhja-Makedoonia ennustusvihjed

Itaalia MM-i unistused purustanud Põhja-Makedoonia koondis võtab järgmisena ette Portugali, kes proovib kuuendat korda järjest MM-finaalturniirile jõuda. Kas Cristiano Ronaldo & Co. tuleb favoriidikoormaga toime või tabab meeskonda Itaalia saatus?


Portugal vs. Põhja-Makedoonia

Teisipäev 29. Märts 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

D. Jota lööb värava (2,35 @ Coolbet)

Põhja-Makedoonia +2 händikäp (2,08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskondade kaks varasemat kohtumist on korra lõppenud Portugali võiduga ja korra viigiga.
  • Portugal on viimasest kümnest kodumängust võitnud kaheksa.
  • Põhja-Makedoonia on oma viimase viie mängu peale saanud neli võitu.

Põhja-Makedoonia näeks maailmameistrivõitlustel paraja võõrkehana välja, aga kui järjepanu on Itaalia ja Portugal nokauteeritud, siis ei saaks keegi öelda, et seda kohta ei vääritaks.

EM-il õnnestus põhjamakedoonlastel läinud suvel juba ära käia ja nüüd MM-ile jõudmine oleks veel üks tohutu arengusamm koondisele. Seekord ei saaks keegi ka neid norida kvalifitseerumise pärast, kui Euroopa meistrivõistlustele õnnestus saada lihtsalt tänu edukale esinemisele Rahvuste liigas.

Põhja-Makedoonia on FIFA edetabelis alles 67. kohal, aga Portugal seisab silmitsi ettearvamatu meeskonnaga. Koosseisu poolest ei hirmutata väga kedagi, kuid Itaalia alistamise kõrval on koondis viimase 12 kuu sees jagu saanud ka Saksamaast.

Portugal on tohutult kvaliteeti täis, aga ikka ja jälle tahetakse oma elu keeruliseks teha. Läinud neljapäeval ei jäänud üldse palju puudu sellest, et meeskond oleks Türgi vastu 2:0 edu maha mänginud ja koos sellega oma MM-i pileti loovutanud.

Tähti täis rivistus peab olema ettevaatlik, sest vastast alahinnates võib teinekord karistus väga kiirelt tulla. Põhja-Makedoonia vastu on vaja teha kogu 90 minuti sees terviklik esitus.

Esimene panus – D. Jota lööb värava. Tavaliselt on see nr. 7 kandev mees, kes Portugali koondises asju teeb, aga Jota nimele jäi neljapäeval nii-öelda võiduvärav ja ta on leidnud hea hoo, kui koos Liverpooli mängudega on talle värav tulnud kolmes järjestikuses kohtumises.

Teine panus – Põhja-Makedoonia +2 händikäp. Külalistele ennustatakse hirmsat ketukat, kuigi portugallased ei ole väga heas hoos praegu. Türgi vastu tuli mitmeväravaline võit alles lisaminutitel, enne seda kaotati Serbiale ja novembris oli veel väravateta viik Iirimaaga. Põhjamakedoonlased on pärast EM-i saanud ainult ühe kaotuse ja alles näidati, kuidas suudetakse ühele jalgpalli suurriigile peavalu põhjustada.

Meie valikud:

  • D. Jota lööb värava (2,35 @ Coolbet)
  • Põhja-Makedoonia +2 händkäp (2,08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 117€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds