Jälgi meid

Jalgpall

Põhja-Makedoonia peatreener suure triumfi järel: võitsime Itaaliat Itaalia moodi mängides

Itaalia koondise jaoks lõppes MM-valikturniir suure šokiga, kui koduväljakul 0:1 Põhja-Makedooniale alla jäädi ja konkurentsist pudeneti. Põhjamakedoonlaste peatreener Blagoja Milevski nimetas seda “itaallaslikuks” võiduks.

Roberto Mancini meeskond sai Palermos peetud kohtumises kirja 32 pealelööki vastaste nelja vastu, aga oma viie raamidesse läinud üritusega ühegi tabamuseni ei jõutud, samas kui põhjamakedoonlased vajasid selleks ainult kahte üritust. Endisel kodustaadionil lõi lisaminutitel magusa värava ära Aleksandar Trajkovski.

“Me võitsime Itaalia vastu Itaalia moodi mängides, saime värava ainult kahest löögist” ütles pärast mängu Milevski. “Olen selle võidu üle ülirõõmus, olen mängijate üle uhke.”

Milevski tüürimisel tegi Põhja-Makedoonia Itaaliast läbi aegade neljanda koondise, kes pärast EM-tiitli võitu pole maailmameistrivõistlustele kvalifitseerunud. Ühtlasi tõusti esimeseks meeskonnaks, kes Itaaliale MM-valikturniiril koduse kaotuse andnud. Azzurri oli enne seda saanud 48 võitu ja 11 viiki.

Läinud septembris treeneriks palgatud kaitsemängija võttis kaheksa kohtumise peale neljanda võidu ja temaga on koondisele tulnud seni ainult üks kaotus.

Põhja-Makedoonia pole varasemalt kordagi MM-finaalturniiril mänginud ja sinna jõudmiseks on meeskonnal vaja nüüd teisipäeval Portugalist jagu saada.

“Kas me suudame Portugalist jagu saada? Jah, me võidame!” teatas enesekindlalt koondise kapten Stefan Ristovski. “Anname endast võidu nimel kõik ja teeme selle ära!”

Koondised kohtuvad esimest korda üle kümne aasta ja viimati mängiti omavahel väravateta viiki. Sellele eelnes kõigi aegade esimeses omavahelises matšis Portugali 1:0 võit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds