Jälgi meid

Ennustusvihjed

Küpros vs. Eesti ennustusvihjed

Võitlus UEFA Rahvuste liiga “mudaliigast” pääsemise nimel jätkub teisipäeval, kui Eesti jalgpallikoondis Larnacas Küprosega kohtub. Vaid loetud sentimeetrid röövisid meilt võidu Tallinnas. Kas nüüd õnnestub see ära võtta?


Küpros vs. Eesti

Teisipäev 29. Märts 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: ETV2

Eesti võit (3,00 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,30 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Neli meeskondade viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on lõppenud viigiga.
  • Küprose kodumängude saldo on alates 2020. aasta algusest kaks võitu, kaks viiki ja viis kaotust.
  • Eestil on viimase seitsme mängu jooksul viis korda värav jäänud löömata.

Rauno Sappineni 84. minuti värav pidi olema see, mis korduskohtumiseks meile väikese edu annab, aga saatus tahtis VAR-i abil teisiti. Tegu oli meeskonna jaoks kindlasti suure pettumusega, ent võib olla rahul ka sellega, et mängu ei kaotatud.

Sinisärgid näitasid kodupubliku ees üsna enesekindlat mängu ja sama tuleb korrata ka Larnacas. Natukene oleks vaja ka taset panna juurde, kui avamatšis saadeti raamide vahele ainult üks üritus.

Küpros sai A. Le Coq Arenal samuti kirja ainult ühe postide vahele läinud ürituse ja rõõmuga oldi pigem vastuvõttev pool. Paar mängijat jäid silma heade tehniliste oskustega, aga tervikuna oli ikkagi selgelt näha, miks see sats juba ligi 12 kuud võiduta on ja üldse viimase kolme-nelja aasta peale neid väga vähe saanud.

Koduseinad annavad küproslastele kindlasti julgust juurde, aga viimati ei suudetud kodus isegi mitte Maltast jagu saada. Koondis on sügavas augus ja tundub, et järje peale jõudmiseks läheb veel päris pikalt aega.

Arvestades vastaste seisu oleks seega ütlemata piinlik, kui Thomas Häberli ei saa oma mehi teisipäeval piisavalt hästi mängima, et kuidagi positiivne tulemus kätte saada. Kaitse pidas avamängus kenasti, nüüd on vaja palliga teha julgemaid ja targemaid otsuseid.

Esimene panus – Eesti võit. Sappinen suudab loodetavasti sel korral sentimeetrite mängus õigele poolele sattuda ja VAR-i kiruma ei pea. Küpros ei suutnud avakohtumises üldse välja näidata seda, et ollakse võiduks suutelised. Ei usu, et kodumängus asjad palju muutuvad.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Pingeline õhkkond peaks meeskondi enamuse kohtumises kammitsates hoidma, aga mängu edenedes võiks väljakul hakata tekkima rohkem ruumi, mida rünnakul ära kasutada.

Meie valikud:

  • Eesti võit (3,00 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds