Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pöörase laupäeva kombovihje LaLiga-le

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Laupäeval mängitakse põnevaid kohtumisi paljudes kõrgliigades, eriti põnevaks lähevad asjad Hispaanias LaLigas. Loe edasi ning leiad ühe 18.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 360€.


Girona vs. Espanyol (14:00)

Esimeses kohtumises lähevad vastamisi liiga keskmikud, kes pole viimases kahes voorus kumbki võidurõõmu tunda saanud. Espanyoli seeria on lausa uskumatult nukker – viimati võideti võõrsil väljakul kohtumine eelmise aasta oktoobris ning peale seda pole võidetud kolmteist kohtumist järjest.

See on ka üks põhjustest, miks võiks Gironat juba enne kohtumist kergeks favoriidiks pidada kuigi peab tõdeda, et üllataval kombel on nad LaLiga kõige kehvem koduväljakul mängiv meeskond. Ainult võõrsil tulemuste arvestuses ollakse lausa viies. Raske on sellist omapärast statistikat millegagi põhjendada, kuid seda enam soovitakse just koduväljakul võit võtta.

Me ei ole selles nii kindlad, et nad oma favoriidiseisvust suudavad ka lõpptulemuseks vormistada, kuid arvame, et nad suudavad Espanyolile lüüa vähemalt kaks väravat. Eelkõige Girona ongi selline meeskond, kes lööb väravaid, aga laseb ka endale ära lüüa.

Meie valik: Girona üle 1.5 värava (2.57 @ Coolbet)


Real Madrid vs. SD Eibar (17:15)

Real Madrid sai viimases voorus Zidane uue-tulemise esimese kaotuse, kui võõral väljakul jäädi alla järgmise hooaja Meistrite Liiga koha eest võitlevale Valenciale. Eibari vastu tahetakse teha vigade parandus, kuid see ei saa lihtne olema, sest see meeskond on kaotanud sel hooajal täpselt sama palju mänge kui Real Madrid ise.

Ootame kohtumisest palju väravaid. Antud meeskondade kohtumistes lüüakse keskmiselt kolm väravat mängu kohta. Kui kaks sellist meeskonda kohtuvad, siis 0:0 viiki või igavat 1:0 võitu me juba ei näe. Seda enam, et kohtumine toimub valitseva Meistrite Liiga võitja koduväljakul, kus kodumeeskond kostitab tihti külalisi 3-4 väravaga.

Lisame kombosse, et juba esimesel poolajal näeme vähemalt kahte väravat. Kõik eeldused selleks on loodud.

Meie valik: Esimene poolaeg üle 1.5 värava (1.85 @ Coolbet)


Rayo Vallecano vs. Valencia (19:30)

Valencia meeskond pole seitseteist mängu järjest kaotusekibedust pidanud maitsma ning peale 2:1 võitu Real Madridi üle minnakse teise Madridi klubi Rayo Vallecano skalpi võtma. Kodumeeskond on halvas seisus – hetkel asutakse eelviimasel kohal ja vajatakse hädasti punkte, et veel säiliks lootus liigasse püsima jääda.

Me leiame, et Valencia koefitsient sellele mängule on teenimatult kõrge. Jah LaLiga on tugev ja ühtlane liiga, kus ka nõrgemad võivad suurtematele suurt vastupanu osutada, aga Valencia jaoks on see liiga tähtis mäng, et laseksid taseme poolest nõrgemal klubil punkte varastada. Nende heitlus käib Meistrite Liiga koha eest ning antud kohtumise rahuldav tulemus on ainult võit.

Hooaja esimeses omavahelises kohtumises võttis Valencia kindla 3:0 võidu. Arvestades meeskonna väga head vormi, siis usume, et ka seekord suudetakse ligilähedane tulemus teha. Pakume tulemuseks 0:2.

Meie valik: Valencia võit (2.01 @ Coolbet)


FC Barcelona vs. Atletico Madrid (22:00)

Ning päeva viimases kohtumises kohtuvad liiga esimene ja teine meeskond. Mis saaks veel parem olla! Põhimõtteliselt saab selle mänguga selgeks, kas Atletico suudab veel sekkuda tiitliheitlusesse või läheb Kataloonia klubi Barcelona uhkelt oma teed. Hetkel on vahe kaheksa punkti.

Barcelona kaotas viimases voorus punkte Villarealile. Väga lähedal oldi ka kaotusele, kuid 90 minuti värav Messilt ja 90+3 värav Suarezelt tõid lõpuks hädavajaliku viigipunkti. Atletico on võitnud kaks kohtumist järjest ning jätkuvalt võidetakse vastaseid eelkõige tänu oma suurepärasele kaitsele – viimase kümne LaLiga kohtumisega on Atleticole löödud vaid kuus väravat.

Lõpptulemusele ei tahaks kuidagi panustada. Pigem võtaks valiku, et näeme vähemalt kolme väravat. Seda põhjusel, et Atletico ei saa jääda kaitsesse passima. Viigipunkt ei annaks neile mitte midagi ehk vahe jääks Barcelonaga endiselt kaheksa-punktiliseks. Madridi klubi ainuke eesmärk on see kohtumine võita. See tähendab, et mäng tuleb tuleb üsna lahtine ja pigem võimalusterohke. Tulemuseks ennustaks 3:1 või 2:2.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (1.89 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 18.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 360€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds