Jälgi meid

Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs. Dortmundi Borussia ennustusvihjed

bayern vs dortmund

Bundesligas on hooaja lõpuni jäänud veel seitse vooru. Kui eelnevatel aastatel on selleks ajaks meister juba põhimõtteliselt selgunud, siis sel aastal on suutnud Dortmund viimase kuue aasta meistrile Bayernile pakkuda väärilist lahingut ning asub hetkel ise tabeli tipus. Edu on vaid kaks punkti ehk kui Bayern suudab kohtumise võita, tõusevad nad liidriks. Kõikide muude tulemuste korral jääb tabeliseis kõrgeimatel kohtadel samaks.


Bayern vs. Dortmund
Laupäev, 6. aprill 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: Eurosport 2

Bayern lööb vähemalt neli väravat (4.4 @ Coolbet)
Kokku üle 3.5 värava  (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hooaja esimeses omavahelises kohtumises võttis võidu Dortmund tulemusega 3:2.
  • Viimases seitsmes Bundesliga kodumängus on Bayern tunnistanud vaid võite ning nendes on kokku löödud 24 väravat!
  • Viimasest neljast võõrsil mängust Bundesligas on Dortmund võitnud vaid ühe.

Kõige pealt tähtsamatest vigastustest. Dortmundi poole pealt jääb kindlasti eemale äärekaitsja Hakimi ning suure tõenäosusega ka Diallo. Ehk kaks hooaja lõikes algkoosseisu meest. Samuti ei tee kõigi eelduste kohaselt kaasa suvel Chelseasse siirduv Pulisic.

Bayerni poole pealt on asi parem. Robben, Alaba ja Neuer, kes kõik on viimasel ajal vigastustega kimpus olnud, teevad kohtumise kaasa.

Esimesena võtame valiku, et Bayern lööb vähemalt neli väravat. Esmapilgul võib tunduda see ebareaalne, kuid spordis juhtubki tihti ebareaalseid asju. Tervikuna on Bayern siimaani mänginud alla oma võimete ning Dortmund vastupidi – üle oma võimete.

Müncheni klubi langes Meistrite Liigast välja ning kui ka Bundesliga tiitlist jäädakse ilma, siis on hooaeg kokkuvõttes katastroof. Selle vältimiseks tuleb kohtumine Dortmundiga kindlasti võita, et kõik trumbid juba enda kätte saada.

Koduväljak, tõestamisvajadus, suured kogemused, hea vorm viimastes kohtumistes, Dortmundi vigastused kaitseliinis, klassivahe – see kõik räägib valitseva meistri kasuks ning sellistes mängudes ennast tagasi ei hoita. Muide, eelmisel hooajal võitis Bayern Dortmundi koduväljakul lausa 6:0. Hooajad ei ole vennad ning jõuvahekorrad on nüüdseks muutunud, kuid neli väravat koduklubi poolt ei ole üldse nii ebareaalne, kui koefitsiendid peegeldavad. Tasub proovida.

Teiseks soovitaks natukene kindlamat valikut ehk et väravaid lüüakse kokku vähemalt neli. Kui ainuüksi see peaks juhtuma, siis on juba kasum garanteeritud. Bayerni poole pealt on igal juhul oodata palju väravaid ning ka Dortmund ei tohiks nulli peale jääda. Satistilises plaanis ollakse rünnaku poole pealt Bayerniga üsna võrdsed. Kui ennustada matši täpset skoori, siis valiks ühe kolmest valikust – 3:1 ; 4:1 või 5:1.

Meie valikud:

  • Müncheni Bayern lööb vähemalt neli väravat (4.4 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 88€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds