Southampton vs Liverpool ennustusvihjed

Premier League´s on jäänud enamikel meeskondadel veel pidada kuus kohtumist ning natukene enam kui kuu aja pärast on lõplikud tulemused ja tiitlivõitja teada. Southampton võitleb eelkõige liigasse püsimajäämise nimel ning hetkeseisuga saadakse sellega eeskujulikult hakkama. Liverpool jätkuvalt Manchester Cityst punktiga maas ning läheb igat mängu võitma lootuses, et Mancheseter City kaotab kellegi vastu punkte.

Southampton vs. Liverpool
Reede, 5. aprill 2019
Mäng algab:22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Liverpool võidab poolaja/täisaja (2.15 @ Coolbet)
Southampton ei löö väravat (1.99 @ Coolbet)

• Viimased kolm omavahelist kohtumist on võitnud Liverpool ning Southampton pole nendes ühtegi väravat löönud.
  • Southampton on koduväljakul kaotanud liigas vaid viis kohtumist, mis on näiteks vaid ühe võrra kehvem tulemus kui Tottenhamil.
  • Liverpooli osalusega kohtumistes lüüakse keskmiselt 2.8 väravat ning Southamptoni osalusega mängudes 2.7 väravat mängu kohta.

Liverpool sai viimases voorus Tottenhami vastu väga emotsionaalse võidu, kui viimaste minutite Alderweireldi omaväravast teeniti ülivajalikud kolm punkti. Top 6 meeskondadest peab Liverpool kohtuma veel vaid Chelseaga. Manchester City teel seisavad aga ees veel kaks tippklubi Tottenham ja Manchester United. See kõik annab Liverpoolile eneseusku veelgi juurde.

Koefitsiente uurides jääb pilk pidama valikul, et Liverpool võidab nii poolaja kui ka kogu mängu. Jürgen Kloppi hoolealused on seda suutnud julgelt üle pooltes mängudes ehk 18-l korral. Southamptoni kõige sagedasem tulemus kõikidest valikutest on aga just vastupidine ehk väga tihti kaotatakse nii poolaeg kui täisaeg. Viimased kolm mängu Premmis on Liverpool suundunud poolajapausile juba eduseisus.

Teiseks peame võtma valiku, et Southampton ei löö väravat. Jah, nad löövad koduväljakul palju väravaid ja on seda teinud sel hooajal nii Manchester City, Tottenhami, Arsenali kui ka Manchester Unitedi vastu, aga selles mängu läheb neil eriti raskeks. Liverpool on koos Manchester Cityga ülekaalukalt domineerivaimad ja kaitses parimad meeskonnad Premier League´s. Väravaid lüüakse neile reeglina vaid siis, kui nad ise kaitses mingil määral eksivad.

Pakume, et Liverpool lööb üsna mängu alguses värava ära ja seejärel maandab kõik riskid ja hakkab kaitsest lähtuvalt teist kindlustavat väravat otsima, mis ka mängu teises pooles ära lüüakse. Tõenäoliseim tulemus võiks olla 2:0 Liverpooli võit.

• Liverpool võidab poolaja/täisaja (2.15 @ Coolbet)
  • Southampton ei löö väravat (1.99 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 43€.