Jälgi meid

Ennustusvihjed

Põhja-Iirimaa vs Eesti ennustusvihjed

Ojamaa
Foto: Laszlo Szirtesi/Getty Images

Suur klubijalgpall tõmbab taas hetkeks käsipiduri peale ning annab teatepulga koondistele. Neljapäeval tehakse algust Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni mängudega. Eesti kuulub ühte alagruppi Põhja-Iirimaa, Valgevene, Saksamaa ja Hollandiga. Esimesena kohtutakse võõral väljakul Belfastis Põhja-Iirimaaga.

Eesti koondisest jäävad vigastuse tõttu eemale Ragnar Klavan, Siim Luts, Sander Puri ja Enar Jääger.


Põhja-Iirimaa vs. Eesti
Neljapäev, 21. märts 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: ETV2

Ennustusvihjed
Põhja Iirimaa võit poolaeg/täisaeg (2.3 @ Coolbet)
Täpne skoor 2:0 (5.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhja-Iirimaa hoiab FIFA edetabelis 36. kohta, Eesti leiame 96. tabelirealt.
  • Meeskonnad on omavahel kohtunud neljal korral. Mõlemad on teeninud kaks võitu.
  • Eesti koondis on võitnud viimased kaks võõrsil kohtumist.

Põhja-Iirimaa koondis koosneb enamjaolt Inglise tugevuselt teises liigas ja Šotimaa meistriliigas mängivatest palluritest, kuid leidub ka kolm Premier League´i pallurit. Võrreldes kaheksa aasta taguse valiktsükliga, kui Eesti koondis tümitas kahe mängu kokkuvõttes sama vastast 6:2, on Põhja-Iirimaa koondis teinud läbi väga suure kvaliteedi tõusu.

Vastaste peatreener on välja öelnud, et neid rahuldab mängust vaid võit, sest alagrupp on väga tugev ning ainult selline tulemus jätaks võimalused edasipääsu nimel võitlemiseks.

Kui võrrelda kahte koondist, siis füüsiliselt on Briti jalgpalli viljelev koondis Eesti omast kindlasti paremas vormis. Lisaks on koduväljakul näidatud väga agressiivset ja survestavat mängustiili. See on toonud ka edu – viimasest 20 valikgrupimängust koduväljakul on võidetud lausa 12.

Eesti koondise puhul tekib alati küsimus, et kes oleks võimeline regulaarselt väravaid lööma. Kunagi oli selleks meheks Konstantin Vassiljev, kes viimases omavahelises mõõduvõtus Belfastis lõi neid tükki kaks, kuid tema vorm ei ole enam parimal tasemel. Kui näiteks vaadata hiljuti Eesti jaoks lõppenud Rahvuste Liigat, siis Eesti koondis lõi vaid kahes mängus kuuest värava.

Kokkuvõttes on koduväljakul kindlaks favoriidiks Põhja-Iirimaa koondis. Nende töövõime ja füüsiline võimekus on muljetavaldav. Sellise mängustiiliga meeskondade vastu on Eestil alati raskusi, sest meie koondises on vaid kolme-neli mängijat, kes suudavad samaga vastata.

Koefitsiente arvestades tunduvad parimad valikud Põhja-Iirimaa võit poolaeg/täisaeg kui ka lõppskoor 1:0 või 2:0.

Meie valikud:

  • Põhja-Iirimaa võidab poolaja ja täisaja (2.3 @ Coolbet)
  • Täpne skoor 2:0 (5.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds