Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jalpalli EM valikmängude kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega keskendume seekord koondiste jalgpallile, kus mängitakse alagruppide esimesed kohtumised. Loe edasi ning leiad ühe 12.00  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240€.


Austria vs. Poola (21:45)

Kohtuvad G-alagrupi kindlad soosikud, kes tõenäoliselt kahekesi jagavad kohad, mis viivad järgmisesse etappi. Austria koondisest jäävad vigastuse tõttu eemale mõned eeldatavad pingimehed, kuid kokkuvõttes võib öelda, et mõlemad koondised on kokku saanud põhimõtteliselt oma tugevaimad koosseisud, suuri puudujaid ei ole.

Koduväljakul on Austria kerge favoriit, kuid üldiselt on meeskonnad üsna võrdsed ja kindla resultaadi ennustamine on küllaltki riskantne. Esimesena lisaksime kombosse üsna kindla peale mineku ehk Poola hoiatuskaartide arv vähemalt kaks.

Austria võtab tõenäoliselt mängus initsiatiivi ning hakkab rohkem palliga mängima. Poola teeb rohkem kaitsetööd ning arvestades, kui agressiivsed ja jõulised Poola koondislased natuurilt on, siis võib enam kui kindel olla, et nopivad endale ka vähemalt kaks kollast kaarti.

Hiljutistes Rahvuste Liiga mängudes teenis Poola oma võõrsil mängudes keskmiselt kolm kaarti mängu kohta.

Meie valik: Poola hoiatuskaartide arv üle 1.5 (1.55@ Coolbet)


Belgia vs. Venemaa (21:45)

Järjekordselt kohtumine, kus kohtuvad alagrupi suurimad favoriidid. Jagatakse alagruppi Šotimaa, Küprose, Kasahstani ja San Marinoga.

Belgia koondisest on erinevalt Venemaast üle keskmise puudujaid: Thomas Meunier, Vincent Kompany, Kevin De Bruyne, Axel Witsel ja Romelu Lukaku.

Sellegi poolest on Belgial muljetavaldav koosseis. Võiks arvata, et ründes näeme näiteks triot Hazard, Mertens ja Hazard. Mehed, kes on kolme peale löönud koduliigades kokku 31 väravat. Natuke murelik võib olla vaid keskvälja üle, kus mängivad oma klubides üsna teisejärgulist rolli mängivad pallurid ja üldse Hiinas palliv Carrasco. Kõigest hoolimata ollakse Venemaa vastu kindel favoriit. Nende ridadest leiab vaid neli välisliigades pallivat meest, kellest kõrgeimal tasemel mängib Valencias.

Valime, et Belgia lööb värava mõlemal poolajal. Venemaa kaitseliin on liiga aeglane ja vähe kokku mänginud, et suuta peatada vennad Hazardid ja Mertens.

Meie valik: Belgia lööb värava mõlemal poolajal (1.95 @ Coolbet)


Holland vs. Valgevene (21:45)

Eesti alagrupikaaslased panevad palli mängu Rotterdamis. Hollandi koondis on peale noorenduskuuri ja MM-ist eemale jäämist näitamas suurepärast mängu. Rahvuste Liigas võideti alagrupp valitseva maailmameistri Prantsusmaa ja Saksamaa ees. Valgevene tuleb kohtumisele samuti hea seeria pealt – viimasest kümnest kohtumisest on kaotatud vaid üks.

Taaskord tuleb pöörduda hoiatuskaartide valiku poole. Valgevene on meeskond, mis teenib väga palju kollaseid kaarte. See kõik võimendub kindlasti Hollandi vastu. Esiteks on tegemist alagrupi esimese kohtumisega ja keegi ei hoia siin tagasi. Teiseks on Hollandi jalgpallurid nii palju tehnilisemad, et mõningates olukordades ei jäägi Valgevene mängijatel midagi muud üle, kui ohtlik olukord maha võtta tugeva veaga.

Kolmandaks on Valgevene jalgpallurid samuti natuurilt väga võitluslikud ja agressiivsed nagu eelpool mainitud Poola mängijad. Julgeme arvata, et Valgevene teenib vähemalt kaks hoiatuskaarti rohkem kui Holland.

Meie valik: Hoiatuskaartide händikäp: Valgevene AH-1.5 (1.95 @ Coolbet)


Slovakkia vs. Ungari (21:45)

Kombo lõpetame üsna võrdse E-alagrupiga, kus Slovakkia peab esimese kohtumise koduväljakul Ungari vastu.

Slovakkia on väga hea kodumeeskond. Näiteks MM-i kvalifikatsioonimängudes võideti viiest kodukohtumisest neli ja kaotati vaid Inglismaale ja sedagi minimaalse vahega 0:1.

Ungari seevastu on päris õnnetu võõrsil meeskond. Juba päris pikka aega ollakse võiduta. Hiljuti on kaotatud ka Luksemburgile ja Andorrale. Mäletatavasti tehti Eesti vastu Lillekülas 3:3 viik.

Kohustuslik võit Slovakkia jaoks. Kõik peale võidu on nii neile kui kõikidele fännidele kindel pettumus. Ungarile ei ole kunagi kaotatud ja koduväljakul pole lastud Ungaril ka ühtegi väravat lüüa. Need omavahelised mängud jäävad kaugesse minevikku, kuid Slovakkia on endiselt parema kvaliteediga meeskond.

Meie valik: Slovakkia üle 1.5 värava (2.03 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsient kokku: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds