Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kuna nädala alguses on spordis üsna rahulik, siis keskendume seekord NBA matšidele. Loe edasi ning leiad ühe  koefitsiendiga 6.5 kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Chicago Bulls vs. Washington Wizards

Kohtuvad kaks Ida-konverentsi tagumise otsa meeskonda Barack Obama lemmik Chicago Bulls ning Washington Wizards. Mõlemad meeskonnad pidasid oma viimase kohtumise ööl vastu teisipäeva. Bulls võttis võidu Phoenixi üle ning Wizards kaotas kindlalt Utah Jazzile.

Kihlveokontorid on skooriliini tõstnud väga kõrgele ennustades, et mängus visatakse umbes 234 punkti. Me pakume, et see skoor jääb natukene madalamaks. Tõsi on see, et kumbki meeskond enam kõrges mängus ei osale ning skoor võib lahtise mängu tõttu kujuneda üle nba keskmise, kuid iga veerand keskmiselt ligi 60 punkti viskamine nõuab väga kiiret rünnakut ja head tabavusprotsenti.

Chicago koduväljakul on viimasest viiest mängust vaid ühes nii kõrget skoori nähtud.

Meie valik: Kokku alla 234.5 punkti (1.88 @ Coolbet)


San Antonio Spurs vs. Miami Heat

San Antonio klubi jätkab koduväljaku võimast seeriat ehk viimases kohtumises alistati tiitlikaitsja Golden State Warriors ning järjestike võitude arv koduväljakul jõudis juba üheteistkümneni. Miami Heat on jätkamas võitlust viimase play-off koha eest. Viimastes mängudes on mängitatud korvialuses rotatsioonis rohkem varasemaid pingimehi. Põhitsenteri Hassan Whiteside mänguminutid kuivavad mäng-mängult kokku.

Antud mängus on skooriliin omakorda üsna madalal ehk 209 punkti peal. Arvestades seda, et Spurs viskab üsna harva alla 100 punkti ning on viimases üheksas kohtumises 100 täis visanud, siis võib seda ka seekord oodata.

Miami ei ole just kõige rohkem skooriv meeskond, kuid palju oleneb nende skoorimise tulemus vastase mängustiilist. Spurs mängib kodus väga kiiret korvpalli ning tõenäoliselt ei hakka Miami tempot väga alla suruma ja kasvatab ka oma skoori 100+ punktini.

Meie valik: Kokku üle 209 punkti (1.82 @ Coolbet)


Portland Trail Blazers vs. Dallas Mavericks

Portland on tegemas ilusat hooaega ning hetkel asutakse lääne konverentsis lausa kõrgel neljandal kohal. Hiljuti sai vigastada nende jaoks üke võtmemängijaid CJ McCollum, kes antud kohtumises kindlasti kaasa ei tee. Dallas see aasta play-offi ei jõua, kuid on alati näitamas südikat mängu ning kui kaotataksegi tugevatele meeskondadele, siis jäävad kaotusnumbrid üsna väikeseks.

Nii arvamegi, et Dallas näitab endale omaselt motiveeritud ja võitluslikku mängu ning ei kaotata Portlandile suuremalt kui 10 punkti. Dallas pole seitse mängu järjest kellegile nii suurelt kaotanud.

Portlandil on ilma McCollumita selgelt ründekäike vähem. Nüüd oleneb meeskonna ründemäng liialt ühes mehest ehk Lillardist. Kui tema mäng ei õnnestu, siis on kõikide meeskondade võitmine juba suur ülesanne omaette.

Meie valik: Dallas AH+10 punkti (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 6.5 


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds