Jälgi meid

Ennustusvihjed

Philadelphia 76ers vs Toronto Raptors ennustusvihjed

NBA põnevad play-off kohtumised jätkuvad pühapäevase kohtumisega Philadelphia 76ersi ja Raptorsi vahel. Eesti aja järgi on mäng suurepärasel ajal ning kõikidel fännidel on võimalik kohtumist jälgida otsepildis Kanal12-st. Tänu kahe viimase omavahelise kohtumise võitmisele juhib seeriat Philadelphia klubi 2:1. Toronto Raptorsil seisab ees raske ülesanne võõral väljakul seeria viigistada.


 Raptors vs. 76ers
Pühapäev, 5. mai 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Philadelphia 76ers AH-2 (1.92 @ Coolbet)
Toronto Raptors alla 106.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Seeria statistikanurk:

  • Meeskonnad on kokku visanud keskmiselt 199 punkti mängu kohta.
  • Kui Raptorsi koduväljakul viskas 76ers mõlemas mängus alla saja punkti, siis esimeses koduväljaku kohtumises skooriti kohe 116 punkti.
  • Toronto Raptors on vaid ühes kohtumises suutnud kolmeseid visata üle 30%(esimeses kohtumises 33%).

Kui koduväljakul töötas Toronto Raptorsi kaitse üsna soliidselt, siis seeria kolmandas kohtumises kärises see tugevalt. Marc Gasol, kes siimaani sai Joel Embiidi ohjamisega üsna hästi hakkama, lasi nüüd Kameruni vägilasel teha üle 30p mängu. Lisaks kõigele ringleb hetkel uudis, et Toronto mängib neljandas kohtumises ilma oma põhitegijata Pascal Siacamita, keda vaevab jalavigastus. Artikli kirjutamise ajal on tema osalemine veel lahtine, kuid usaldusväärsete allikate sõnul ta pigem ei mängi.

See oleks Raptorsile väga suur hoop. Pingilt samaväärilist mängijat võtta ei ole. Peatreener on juba vihjanud, et kui tõesti Pascal osaleda ei saa, siis lülitatakse rotatsiooni täiesti uus mängija, kelle roll on siiamaani olnud marginaalne.

See mängib Philadelphia 76ersile kõik trumbid kätte. Juba oli momentum nende kasuks ja vastaste põhimängija vigastus annab sellele veel hoogu juurde. Seega arvame, et koduväljakul suudab 76ers võita vähemalt kolme punktiga.

Teise valikuna võtame panuse, et Raptors viskab alla 107 punkti. Tegemist on meeskonnaga, kes rõhub rohkem kaitsele ja üritab tänu sellele mänge võita. Kunagi ei üritata vastast üle visata. Ka antud seeria on näidanud, et skoorid jäävad väikeseks ja seda eelkõige Raptorsi poolt.

Meie valikud:

  • Philadelphia 76ers AH-2 (1.92 @ Coolbet)
  • Toronto Raptors alla 106.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds