Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs Brighton ennustusvihjed

Eilne Premier League´i mängude päev oli ülimalt dramaatiline ja sündmusterohke. Arsenali jaoks kõige positiivsem oli Tottenhami mängu tulemus, kus nende lähirivaal kaotas mängu ja punktilisa ei teeninud. See jättis lahtiseks võimaluse Londoni klubil Tottenhamist mööduda. Selleks tuleb lihtsalt ülejäänud kaks kohtumist võita ning loota, et Tottenham ei võida viimases voorus Evertoni.

Brightoni jaoks olid samuti eilsed tulemused positiivsed. Kuna Cardiff kaotas, siis langevad nad liigast välja ning Brighton säilitab kõrgliiga koha.


Arsenal vs. Brighton
Pühapäev, 5. mai 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

 Arsenal võidab poolaja ja täisaja (1.92 @ Coolbet)
Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.
  • Brighton on Premier Leagues võiduta viimased seitse kohtumist.
  • Arsenal on terve liiga peale paremuselt kolmas kodumeeskond.

Arsenalil võiks see ihaldatud Meistrite Liiga koht läbi Premier League´i juba kindlustatud olla, kuid viimastes voorudes on täielikult ebaõnnestutud. Nädala ajaga kaotati kolm kohtumist järjest ja kaotsi läksid potentsiaalsed 9 võidupunkti.

Antud kohtumisele tullakse väga tiheda graafiku pealt. Viimase kahe nädala jooksul on Londoni klubile tegemist juba viienda kohtumisega, puhkusepäevi enne Brightoniga kohtumist on kogunenud vaid tükki kaks, sest alles neljapäeval kohtuti Euroopa Liigas Valenciaga.

Brighton on aga selline vastane, kellest Arsenal peaks koduväljakul igal juhul jagu saama. Seda enam, et nad kindlustasid eilse päevaga liigasse püsimajäämise ning enam veri ninast kaitses mängima ei tulda. Terve hooaja peale on Brighton teeninud 18st võõrsil kohtumisest 12 kaotust. Esimene valikuna soovitaks, et Arsenal võidab nii poolaja kui ka täisaja.

Teiseks pakume, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Nagu eelpool juba mainitud, siis Brighton tuleb tänu eilsetele headele uudistele kohtumisele lustlikuma taktikaga, mis tähendab lahtisemat mängu ja rohkem väravavõimalusi. Koefitsient sellise stsenaariumi täitumisele on ka piisavalt väärtuslik.

Meie valikud:

  • Arsenal võidab nii täisaja kui ka poolaja (1.92 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds