Jälgi meid

Ennustusvihjed

Houston Rockets vs Golden State Warriors ennustusvihjed

Lääne-konverentsi meeskondade poolest kuumim vastasseis Houstoni ja GSW vahel on jõudnud kolmanda mänguni. Warriors võitis mõlemad esimesed kodukohtumised ja haaras seerias 2:0 eduseisu. Järgmised kaks kohtumist toimuvad Rocketsi koduväljakul.


 Houston Rockets vs. GSW
Pühapäev, 5. mai 2019
Mäng algab: 03:30
Ülekanne: League pass

Warriorsi võit (2.43 @ Coolbet)
Kokku üle 221.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Seeria statistikanurk:

  • GSW on kohtumised võitnud keskmiselt viie punktiga.
  • Kohtumistes on visatud kokku keskmiselt 214 punkti.
  • Kevin Durant ja James Harden on mõlemas kohtumises visanud üksteisega võrdselt punkte. Esimeses 35 ja teises 29.

Paljud korvpallifännid loodavad, et see seeria läheks võimalikult pikaks ja tuliseks, kuid esimese kahe mängu põhjal seda ei juhtu. Houston suudab küllaltki võrdset vastupanu osutada, kuid Warriorsil on alati viimane käik varuks.

Houston Rockets on esimest korda selle seeria jooksul kohtumises favoriit. Seda mõistagi koduväljakueelise tõttu. Nende võidu koefitsient on 1.6. Vastaste koefitsient võidule on 2.43. Arvestades seda, et hoolimata koduväljakueelisest on meie arvates võiduks võrdsed võimalused, siis soovitame just Warriorsi võitu.

Miks on võiduks võrdsed võimalused? Sest Warriorsil on lihtsalt niivõrd tugev koosseis, et ka võõral väljakul suudetakse kõigi vastastega võidu peale mängida. Piisab vaid sellest, kui Curry-Durant-Thompson kolmikust keegi hoogu satub. Kaitse potentsiaali selles meeskonnas on tohutult. Algviisikus on kõik mängijad individuaalselt väga korralikud kaitsemängijad. Houston Rockets on ka heal päeval võimeline kõiki meeskondi võitma, kuid selle aastases play-offis pole nad veel kordagi oma potentsiaali välja mänginud.

Usume, et sellest kohtumisest tuleb siiamaani seeria kõige korviderohkem kohtumine. Arvatavasti mängib Houston koduväljakul mõnevõrra kiiremat rünnakut ning tõstab sellega ka üldist mängutempot. Skooriliini 222 punkti täitmine ei ole nende meeskondade jaoks probleem. Põhihooaja jooksul visati omavahelistes mängudes mitmel korral ka 230 punkti täis.

Meie valikud:

  • Warriorsi võit (2.43 @ Coolbet)
  • Kokku üle 221.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds