Jälgi meid

Ennustusvihjed

Philadelphia 76ers vs Los Angeles Lakers ennustusvihjed

lebron vihane

Hea meel on tõdeda, et pühapäeva varajaseks mänguks on sattunud üsna atraktiivne kohtumine ning seda on võimalik ka Eestis otsepildis jälgida.

Kui 76ers ruulib kindlalt play-off kohal ehk ida-konverentsi parimate tiimide seas, siis Lakersil nii hea seis ei ole. Hollywoodi linna klubi jääb hetkel play-offist paari võidu kaugusele ning peab lähimate rivaalidega armutut võitlust.


Philadelphia 76ers vs. LA Lakers
Pühapäev, 10. Veebruar, 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Philadelphia 76ers AH-7 punkti 1.91 @ Coolbet
Alla 235.5 punkti 1.89 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Meeskonnad kohtusid alles jaanuari lõpus Los Angeleses. Philadelphia võitis 16 punktiga ilma Lebronita mänginud Lakersit.
  • Philadelphia 76ers on hetkel paremuselt neljas NBA kodumeeskond.
  • Viimases viies omavahelises kohtumises ei ole kordagi visatud kokku üle 226 punkti.

Philadelphia 76ers tegutses mängijate turul väga osavalt ning tõi meeskonda juurde hea skoorija Tobias Harrise. Koos Butleri, Embiidi ja Simmonsiga moodustatakse nö. suur nelik, mida kardab iga NBA tippklubi. Kui siia lisada veel tõeline snaiper JJ. Redick, kes tõusis viimases Philadelphia võidumängus resultatiivseimaks, siis on tegemist hirmuäratavalt tugeva meeskonnaga. Eriti just koduväljakul. Viimases kohtumises võeti üsna kindel võit üle tugeva Denver Nuggetsi.

Lakers alistas loetud päevad tagasi Rajon Rondo viimase sekundi viskest Boston Celticsi ning tuleb mängule heade emotsioonidega. Anthony Davist ei suudetud meeskonda tuua, kuid sellegi poolest pallib nende ridades üks maailma parimaid pallureid – Lebron James. Lisaks näitab meeskonna sisekliima taas paranemise märke. Kuid kas sellest piisab 76ersi alistamiseks?

Lihtne vastus on, et tõenäoliselt mitte. Philadelphia 76ersil on hetkel hea momentum ning ühemehe meeskonnaga mängides neile vastu ei saa. Lakersil jääb puudu nii korvialustest kaitsemängijatest Embiidi ohjeldamiseks, kui headest parameetri kaitsjatest 76ersi snaiprite vastu.

Meie valikud:

  • Philadelphia 76ers AH-7 punkti (1.91@ Coolbet)
  •  Kokku alla 235.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds