Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Paris Saint-Germain ennustusvihjed

pogba

Meistrite Liiga mängud on peale väikest pausi jätkumas kaheksandikfinaalidega. Edasipääseja otsustatakse kahe mängu kokkuvõttes. Selle paari esimene ülioluline kohtumine leiab aset Inglismaal Old Traffordil.

Viimased kuud muljetavaldavat jalgpalli näidanud Manchester Unitedile on tegemist suure katsumusega. Kas suudetakse ka Euroopa parimate tiimidega võrdväärselt mängida? Kas mängijates on piisavalt sisu, et ka tähtsaid mänge võita? Arsenali ja Tottenhami alistamine oli küll tubli tulemus, kuid Meistrite Liiga kaheksandikfinaal on hoopis midagi muud.

Tõsi, Manchester Unitedi õnneks jäävad ründeässad Neymar ja Cavani PSG poolelt eemale. Esimene kindlasti, teine peaaegu kindlasti.


Manchester United vs. PSG
Teisipäev , 12. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Manchester Unitedi võit 2.41 @ Coolbet
Alla 2.5 värava 2.03 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad ei ole Meistrite Liigas kunagi kohtunud, kuid viimatises sõprusmängus teenis PSG 2:0 võidu.
  • Manchester United on viimase viie mänguga löönud 11 väravat ning endale lasknud lüüa 4.
  • PSG lasi endale Meistrite Liiga alagrupifaasis lüüa 9 väravat, Manchester United vaid 4.

Momentum soosib tugevalt Manchester Unitedit. Nad mängivad lustiga, meeskondlikult ning hingestatult. Ole Gunnar Solskjaeri suurim probleem on, et keda koosseisu nimetada, sest heas vormis mehi on liiga palju. Kuid siiamaani on ta teinud vaid õigeid valikuid.

Pogbale on antud vabad käed ja juba suvine MM näitas, et sellistes tingimustes on ta üks maailma parimaid keskvälja mehi. Tema loovus, platsi nägemine, söödutäpsus ning tehnika loob kaasmängijatele suurepäraseid võimalusi, kuid samas on mees ka ise võimeline tühja koha pealt väravale väga ohtlik olema.

Samuti suudavad teised ründemängijad peatreenerilt võimaluse saanuna kohe ennast väga heast küljest näidata. Rashford, Martial, Sanchez, Lingard ja isegi Lukaku on oma võimalused ära kasutanud ning kõik on valmis meeskonnale kasulikud olema. Samuti on väravavaht De Gea näitamas fantastilisi tõrjeid. Ainuke väike murekoht tundub olevat kaitseliin.

Siiani on oma ära tehtud, kuid ausalt öeldes sealt päris eliittaset ei leia ning PSG tehniliste mängijate vastu võib see enne matši väikeseks küsimärgiks kujuneda.

PSG suurimaks mureks on muidugi tähtmängijate vigastused. Samuti on probleemiks vähene tugevate mängude arv. Prantsuse kõrgliigas domineeritakse nii suurelt ning vaid üksikud meeskonnad suudavad PSG-le mingitki ohtu kujutada. Parima fookuse ning vormi säilitamise jaoks vajaks meeskond iga paari nädala tagant üht väga tugevat vastast. Manul seda probleemi ühtlases ja tugevas Premier Leagues ei ole.

Sarnaselt Manchester Unitedile on PSG kaitseliin üks meeskonna haavatavamaid kohti. Unitedi ründajad Martial, Lingard, Rashford on kõik väga kiired ning PSG kaitseliini jaoks ebamugavad mängijad.

Koduväljakul on kõik trumbid Manchester Unitedi käes. Usume, et sellele muinasjutule kirjutatakse teisipäeva õhtul üks peatükk juurde ning korduskohtumisele minnakse väikeses eduseisus.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit (2.41 @ Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds