Jälgi meid

Ennustusvihjed

Paris SG vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Meistrite liiga veerandfinaalis kohtuvad omavahel PSG ja Müncheni Bayern. Esimese omavahelise kohtumise võitis PSG 3:2. Kas Prantsusmaa meeskond suudab edeneda poolfinaali?


PSG vs. Müncheni Bayern

Teisipäev 13. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

PSG võit (2.96 @ Coolbet)

Kokku alla 3.5 värava (1.87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • PSG on viimasest viiest kodukohtumisest võitnud vaid ühe.
  • Müncheni Bayernil on viimasest kümnest kohtumisest kirjas vaid kaks nullimängu.
  • Esimeses omavahelises kohtumises jagati neli hoiatuskaarti.

Esimene omavaheline kohtumine oli väga tormiline. Mõlemal meeskonnal oli rohkelt häid võimalusi skoorimiseks. PSG realiseerimine oli parem. Lõpptulemus 3:2 Prantsusmaa klubile tähendab seda, et Bayern peab kordusmängus lööma minimaalselt kaks väravat ja seda juhul, kui suudavad oma värava hoida puutumatuna.

Sarnaselt esimesele kohtumisele jätavad ka korduskohtumisele jälje rohked vigastused. Eriti hull on olukord Bayerni leeris. Nimelt jäävad kindlasti eemale või tõenäoliselt eemale näiteks Lewandowski, Serge Gnabry, Niklas Süle, Boateng, Costa, Goretzka ja Tolisso.

Vigastuste mõju on hakanud tunda andma ka koduliigas. Nimelt viigistas Bayern nädalavahetusel 1:1 Berliini Unioniga ja kaotas väga tähtsaid punkte.

Tõenäoliselt tuleb ka korduskohtumine antud paaris väga maruline. Bayern peab hakkama suruma ja rohkelt riske võtma. Samas teame, et PSG on maailma parimaid kontrarünnakute meeskondi.

Esimene panus – PSG võit. Meie hinnangul on PSG natukene teenimatult antud kohtumise autsaideri rollis. Bayernile on vigastused jätnud tugeva jälje ja tundub, et hetkel ei ole selles meeskonnas enam seda võimsust, et nii raskest olukorrast välja tulla.

Kõik trumbid on PSG käes. Nad saavad keskenduda kontrarünnakutele ja oodata ruumi tekkimist Bayerni liinide vahele ja selja taha. PSG-l oli palju õnne, et nad suutsid esimese kohtumise võita, kuid teise kohtumise võitmiseks neil enam nii palju õnne vaja ei ole. Bayern on hetkel viimaste aastate kõige haavatavamas seisus.

Teine panus – kokku alla 3.5 värava. Antud valiku koefitsient tundub natukene liiga kõrge. On head eeldused, et meid ootab suureskooriline kohtumine, kuid ajalugu on näidanud, et tihti kujunevad sellised kohtumised hoopis ootamatult madalaskooriliseks. Kui PSG kaitse peab, siis vaevalt üle 3.5 värava lüüakse.

Meie valikud:

  • PSG võit (2.96 @ Coolbet)
  • Kokku alla 3.5 värava (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds