Tottenham Hotspur vs. Manchester United ennustusvihjed

Pühapäevases kõige põnevamas Inglismaa kõrgliiga kohtumises lähevad vastamisi Tottenham ja Manchester United. Hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes Tottenhami 6:1 võiduga! Kuidas läheb seekord?

Tottenham vs. Manchester United

Pühapäev 11. Aprill 2021
Algab: 18:30
Ülekanne: TV3 Sport

Tottenhami võit (3.05 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 värava (2.00 @ Coolbet)

• Hooaja esimene kohtumine lõppes Tottenhami 6:1 võiduga. Juba esimesel poolajal löödi kokku 5 väravat.
  • Manchester United on viimase viie kohtumisega lasknud endale lüüa vaid ühe värava.
  • Tottenham on võitnud viimased kolm kodumängu.

Tottenham hoiab enne mänguvooru kuuendat positsiooni. Vahe neljandal kohal paikneva West Hamiga on vaid kolm punkti.

Manchester United on juba pikalt olnud Premier League´i teine meeskond. Viimase kümne vooru saldo on viis võitu ja viis viiki.

Kui meenutada hooaja esimest omavahelist kohtumist, siis oli üks tõeliselt kummaline jalgpallimatš. Manchester United läks juba 2. minutil Fernandese penaltist juhtima, kuid Tottenham lõi järgneva 35 minutiga neli väravat ja suundus pausile 4:1 eduseisus. Lisaks jäi Manchester United vahepeal vähemusse ja Tottenham lõi teisel poolajal veel kaks väravat. Tottenhamil õnnestus kõik, Manchesteril mitte midagi.

Kui Tottenham käis viimati platsil täpselt nädal tagasi, siis Manchesteri United reisis nädala sees Hispaaniasse, kus pidas Euroopa liiga kohtumise Granada vastu. Kindlasti on lisapuhkepäevad Jose Mourinho meeskonnale suureks eeliseks.

Antud kohtumise peavad Tottenhami poolelt vahele jätma Davies ja Doherty ning Manchester United poolelt Martial ja Bailly.

Esimene panus – Tottenhami võit. Tippklubide mängugraafik on väga karm ning lisapuhkepäevad on selles maailmas väga suur valuuta. Tottenham peaks võrreldes vastasega olema palju värskem. Ja neil läheb ka võitu rohkem vaja. Manchester United tahab kindlasti samuti kohtumist võita, kuid viik ei oleks ka nende mingi katastroof.

Mõlemad meeskonnad kuuluvad viimase viie vooru arvestuses liiga parimate meeskondade hulka ehk võiks oodata üsna võrdset kohtumist. Võitja otsustavad pisidetailid. Võiks välja tuua Harry Kane´i nime, kes on suuteline tähtsates kohtumistes Tottenhami vedama. Kui kaitse peab samuti vastu, siis on kodumeeskonnal kõik võimalused kolm punkti endale jätta.

Teine panus – kokku üle 2.5 värava. Päris esimese omavahelise kohtumise seitset väravat ei ootaks, kuid 3-4 väravat oleks igati loogiline tulemus. Tottenham peab võitma minema ning tavapärast bussi parkimist on tõenäoliselt vähem. Mõlemad tiimid on väga ohtlikud kontrarünnakutes. Ennustaks lõpptulemuseks Tottenham 2:1 Manchester United.

• Tottenhami võit (3.05 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama