Jälgi meid

Ennustusvihjed

Londoni Chelsea vs. FC Porto ennustusvihjed

Meistrite liiga veerandfinaalis kohtuvad omavahel Londoni Chelsea ja FC Porto. Inglismaa klubil on esimesest kohtumisest kaasas 2:0 eduseis. Kas seda suudetakse hoida ning edeneda poolfinaali nelja parima hulka?


Chelsea vs. Porto

Teisipäev 13. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.88 @ Coolbet)

Porto võit või viik (2.08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Porto sooritas esimeses kohtumises raamidesse 5 ja Chelsea 3 pealelööki.
  • Chelsea on viimases viies kohtumises löönud vähemalt kaks väravat.
  • Viimasest seitsmest kohtumisest Inlgismaa klubide vastu on Porto kaotanud lausa viis.

Esimese omavahelise kohtumise lõpptulemus 2:0 Chelsea kasuks oli võib-olla isegi natukene ebaõiglane tulemus. Chelsea mängis küll distsiplineeritult ja taktikaliselt üsna täiuslikult, kuid Porto oleks kindlasti vähemalt ühte väravat teeninud. Seda aga ei tulnud ja see tähendab, et Portugali klubi on raskes seisus – korduskohtumises tuleb lüüa minimaalselt kaks väravat ja hoida vastane nulli peal. Sel puhul ootaks ees lisaaeg.

Kohtumine toimub samal staadionil, kus ka esimene omavaheline kohtumine. Hispaanias Sevilla koduväljakul.

Mõlemad meeskonnad on vahepeal pidanud ka ühe kohtumise koduliigades. Chelsea alistas 4:1 Crystal Palace´i ning Porto oli tulemusega 2:0 parem Tondelast.

Chelsea saab kohtumisele tulla täiskoosseisus ning ühtegi vigastust meeskonda ei sega. Porto poolelt jäävad eemale vaid kolm mängijat, kes on juba pikalt kohtumistest eemale jäänud või pingilt jälginud – Costa, Marcano ja Mbaye.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Porto teab enne kohtumist, et ilma lisaajata edasipääsuks läheks neil vaja kolme väravat ja seda ka juhul, kui Chelsea ühe värava lööks. Seega pole Portugali klubil midagi kaotada ning võib ka juba kohtumise üsna varajases faasis võtta riske.

See võiks tähendada, et näeme väga lõbusat jalgpallimatši, kus tekib üle keskmise palju häid võimalusi skoorimiseks. Porto näitas esimeses kohtumise, et nende rünnak on tasemel ja parema olukordade realiseerimise korral ei piirdu nad Chelsea vastu vaid ühe väravaga. Kõik märgid näitavad, et antud kohtumises skoorivad mõlemad meeskonnad.

Teine panus – Porto võit või viik. Portugali klubi esitused eelmises ringis Juventuse vastu ja ka esimeses kohtumises Chelsea vastu jätsid nii sümpaatse mulje, et poleks üllatus, kui Chelsea jääks antud kohtumises võiduta. Kui Porto saab emotsiooni ülesse, siis võib juhtuda väga häid asju.

Ennustaks kohtumise lõpptulemuseks 2:2 viiki.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.88 @ Coolbet)
  • Porto võit või viik (2.08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds