Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga mängud seljataga ning aeg keskenduda Euroopa parimale korvpallile. Kahte kohtumist kannab üle TVPlay Sports. Loe edasi ning leiad ühe 12.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240€.


Darussafaka vs. Panathinaikos (19:15)

Selle hooaja punane latern Darussafaka võtab kodus vastu Panathinaikose, kes hellitab kuus vooru enne põhiturniiri lõppu play-offi võimalusi. Meeskonnad on sel hooajal korra omavahel kohtunud. See mäng peeti Kreekas Panathinaikose koduväljakul ning Darussafaka pidi vastu võtma 8-punktilise kaotuse. Kihlveokontorid peavad ka seekord kahe meeskonna vahet sarnaseks.

Me usume, et see vahe jääb suurem. Seda põhjusel, et Panathinaikos tuleb mängu kohe ära otsustama. Nad ei saa endale liiga viimase vastu eksimist lubada. Ning Panathinaikosel on klassi, et mäng juba väga varakult ära otsustada ning seejärel kindlalt eduseisu hoides lõpusireeni oodata. Darussafaka on kõikide liigade peale järjest kaotanud seitse kohtumist.

Meie valik: Panathinaikose võit AH-8.5 (1.82 @ Coolbet)


Žalgiris Kaunas vs. Gran Canaria (20:00)

Võib-olla, et eestlaste jaoks kõige oodatum Euroliiga kohtumine. Paljude lemmik Žalgiris võtab kodus vastu Eesti koondislase koduklubi Gran Canaria. Kui viimane on play-offi lootused juba maha matnud, siis Žalgirisisel õhkõrn ja eelkõige teoreetiline võimalus püsib. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises Hispaanias suutis võidukalt väljuda Gran Canaria seitsme punktiga.

Kumbki meeskond tulemustega ei hiilga. Gran Canaria võtab kaotusi vastu nii Euroliigas kui ka koduliigas ning kaotuste seeria on veninud juba 9-mänguliseks. Žalgiris kaotas viimases voorus koduliigas Neptunas Klaipedale ning kriitikud küsivad, kas Žalgiris on üldse enam tugevuselt Leedu parim klubi?

Žalgirise võidule ja händikäpile panustamine tundub liiga riskeeriv. Pigem võtaks valiku, et meeskonnad viskavad kahe peale kokku üle 160 punkti. Gran Canariale meeldib väga kaare tagant visata ja kiiret rünnakut mängida. Žalgiris on samuti kodus üsna rahuldava rünnakuga. Kaitse aga lonkab mõlemal meeskonnal. Ehk loogiline järeldus oleks suureskooriline kohtumine.

Meie valik:Kokku üle 160.5 punkti (2.01 @ Coolbet)


Müncheni Bayern vs. Tel Avivi Maccabi (21:30)

Taaskord saab mainida, et tõeline duell play-off koha eest. Meeskonnad jäävad hetkel esimestena esikaheksast välja ning võitu vajatakse nagu õhku. Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Iisraelis Tel Avivi Maccabi suurelt 24 punktiga. Millised on jõuvahekorrad seekord?

Kindlasti tasavägisemad. Usume, et Bayern on kaotusest teinud omad järeldused ja koduväljakul tehakse juba omakorda Maccabil selg prügiseks. Müncheni klubi on viimasest viiest koduväljaku kohtumisest võitnud neli ning viimases alistati liiga liider Fenerbahce lisaaajal nelja punktiga. Lisaks mängis oma viimase kohtumise Maccabi alles esmaspäeval ja peale seda reisiti Saksamaale. Bayern pidas oma viimase kohtumise päev varem ja on saanud rahulikult kodus valmistuda.

Ajalugu on näidanud, et väga tähtsates kohtumistes võimendub koduväljakueelis eriti tugevalt.

Meie valik: Müncheni Bayerni võit (1.7 @ Coolbet)


Real Madrid vs. Fenerbahce (22:00)

Vooru kõrgetaseliseim kohtumine, kus kohtuvad vastavalt tabeli kolmas ja esimene meeskond. Nende kahe vastasseisud on alati tasavägised ja pingelised. Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Fenerbahce vaid kahe punktiga.

Kui Fenerbahce alistab oma vastased eelkõige tänu suurepärasele kaitsemängule, siis Real Madrid rõhub rohkem rünnakule ja seda eriti koduväljakul. Viimati jäi Real Madridi punktiskoor koduväljakul alla 80 punkti eelmise aasta novembris. Peale seda on üle viieteiskümne mängu järjest visatud rohkem punkte. Enamustel kordadel lausa üle 90 punkti. Fenerbahce vastu on neil samuti võimalus ainult juhul, kui visatakse palju punkte. Punktidevaeses kohtumises võtab Fenerbahce oma.

See kõik viitab sellele, et Real Madrid loodab mängutempot natukene kiiremaks ajada. Fenerbahce vastu ei ole see lihtne ülesanne, kuid viimasel ajal on mitmed klubid näidanud, et Türgi klubi on just võõrsil mängudes haavatav.

Meie valik:Kokku üle 159.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds