Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Valencia ennustusvihjed

Hispaanias selgitatakse välja hooaja viimase karika võitja. Copa Del Rey finaalis näeme Barcelonat ja Valenciat. Esimene alistas poolfinaalis Real Madridi kahe mängu kokkuvõttes 4:1. Valencia oli omakorda parem Betisi klubist 3:2. Kohtumine peetakse Sevillas ehk koduväljakueelis puudub mõlemal meeskonnal.


Barcelona vs. Valencia

Laupäeva, 25. mai 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: Eestis puudub

Viik välistatud, Valencia võit (3.7 @ Coolbet)
Üle 3.5 värava (2.46 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • LaLigas jäid sel hooajal mõlemad omavahelised kohtumised viiki.
  • Barcelona on Copa Del Rey võitnud viimased neli aastat järjest, Valencia võitis karika viimati aastal 2008.
  • Valencial on väga korralik kaitse, neile löödi LaLiga hooaja jooksul üks värav vähem, kui liiga võitnud Barcelonale.

Barcelona on küll mängu favoriit, kuid leiame, et väärtus peitub just Valenciale panustades. Nad tulevad mängule suurepärase emotsiooni pealt. Viimaste voorudega LaLigas kindlustati endale järgmise hooaja Meistrite Liiga koht. Neil ei ole kaotada midagi, ainult võita. Pinged on Barcelona peal. Kaotuse korral pakib tõenäoliselt kohvrid ka peatreener Valverde.

Barcelona mängib kindlalt ilma kahe põhitegijata. Luis Suarez jääb kohtumisest eemale ning samuti ka väravavaht Ter Stegen. Teda asendab suure tõenäosusega Cillessen, kes on viimastes mängudes jube palju eksinud.

Samuti ei tasu alahinnata fakti, et paljude meeste jaoks jääb see kohtumine tõenäoliselt viimaseks Barcelona särgis. Nii mõnigi algkoosseisu mees teab, et Barcelona tahab neist suvel lahti saada ning see võib mõjutada ka mängijate motivatsiooni.

Valencia on üks vähestest koduliiga meeskondadest, keda Barcelona ei ole see hooaeg suutnud alistada. Nende kaitse on Barcelonale osutunud suureks probleemiks. Vaid Lionel Messi on suutnud selle üle mängida. Teised mehed on jäänud nulli peale.

Leiame, et natukene liiga kõrget koefitsienti pakutakse ka sellele, et kohtumises lüüakse vähemalt neli väravat. Valencial on küll hooaja jooksul olnud rünnakuga probleeme, kuid hetkel on saadud püss paukuma ning vaevalt ka Barcelona vastu päris nulli peale jäädakse. Viimase kümne kohtumisega on keskmiselt löödud 2.3 väravat mängu kohta.

Barcelona nulli peale jäämine oleks ka tõeline ime. Ehk arvatavasti näeme mõlemat meeskonda skoorimas.

Kokkuvõttes on viimaste hooaegade Hispaania jalgpalli valitseja selge favoriit, kuid omad shansid üllata on ka Valencial ning usume, et viimaste võimalused on kõvasti paremad, kui peegeldavad kihlveokontorite koefitsiendid. Väravaid võiks oodata üle keskmise ning seda mõlemalt poolt.

Meie valikud:

  • Viik välistatud, Valencia võit (3.7 @ Coolbet)
  • Üle 3.5 värava (2.46 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 74€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds