Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pühapäevane korvpalli MM-i kombovihje

Korvpalli MM-il leiavad aset ülitähtsad vahegrupi kohtumised. Loe edasi ning leiad ühe  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 80€.


Poola vs. Argentina

Algab: 15:00  Ülekanne: TVPlay Sports

Mõlema koondise tabeliseis on ideaalne. Kõik mängud on võidetud ning vahegrupist liigutakse edasi veerandfinaalidesse. Antud kohtumise võitja saab veerandfinaaliks kõrgema asetuse, mis tähendab tõenäoliselt Serbia vältimist ehk nii Argentina kui ka Poola tahavavad väga seda kohtumist võita.

Poolal on MM-il tohutult vedanud. Nad olid väga lihtsas alagrupis ning ka vahegrupis on seni olnud üsna kerged kohtumised. Argentina on nende jaoks esimene tõeliselt tugev meeskond.

Lõuna-Ameerika koondis on selge kohtumise favoriit. Kogenud Luis Scola ja Campazzo juhtimisel on alistatud Nigeeria, Venemaa, Venezuela ja Lõuna-Korea. Meeskonnast leiab neli mängijat, kes on tabanud kaugviskeid paremini kui 40%-liselt. Lisaks veel viis mängijat, kes on toonud keskmiselt mängu kohta vähemalt kümme punkti.

Oleme arvamusel, et Argentina paremus peaks nii kindel olema, et kombosse lisaks händikäp panuse nende võidule. See tähendab, et ootame vähemalt üheksapunktilist Argentina võitu.

Heaks võrdluseks saame vaadata ka antud koondiste kohtumisi samade vastaste vastu. Argentina suutis nii Venemaad kui ka Venezuelat võita suuremalt, kui suutis seda Poola.

Meie valik: Argentina AH-8.5 (1.91 @ Coolbet)


Hispaania vs. Serbia

Algab: 15:30 Ülekanne: TVPlay Sports+

Tõeline gigantide heitlus. Samuti kohtuvad kaks meeskonda, kes on turniiril seni kõik mängud võitnud.

Hispaania on alistanud turniiril Iraani, Puerto Rico, Tuneesia ja viimati Itaalia. Serbia on omakorda olnud parem Itaaliast, Puerto Ricost, Angolast ja Filipiinidest. Seejuures on Serbia näidanud hetkel turniiri parimat mängupilti. Paremus vastastest on alati olnud mäekõrgune.

Kuigi Hispaania korvialune on üsna rahuldav, siis Serbial on see veel võimsamalt mehitatud. Marjanovic, Jokic , Radulicja ja Milutinov hakkavad kindlasti ka kohtumises Hispaaniaga domineerima. Eeldatavalt suudab just tänu korvialusele paremusele Serbia kohtumise võita.

Kui suur võiks Serbia paremus punktiliselt olla? Kui nende mäng vähegi sujub, siis see võiks olla vähemalt kümme punkti. Serbia ei ole veel turniiril pidanud kordagi täiskäiku sisse panema, kuid sellegi poolest võideti Itaaliat näiteks 15 punktiga. 14 kohtumist järjest on püsitud võitmatuna. Viimati alistas Serbia koondise Eesti 🙂

Viimase omavahelise kohtumise võitis Serbia täpselt kümne punktiga, kuid toona oli Serbia palju nõrgema koondisega ja Hispaania, vastupidi, palju tugevama koondisega. Tänasel päeval peaksid jõuvahekorrad veel rohkem Serbia kasuks olema.

Meie valik: Serbia AH-9.5 (2.15 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 4.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds