Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leedu vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Korvpalli MM-il on selgunud 16 tugevaimat koondist ning nüüd on oodata juba väga tuliseid vastasseise. Üks nendest on laupäeval mängitav Leedu – Prantsusmaa matš. Kes kirjutab tabelisse võidu?


Leedu vs. Prantsusmaa

Laupäev 7. September 2019
Algab: 15:00
Ülekanne: TVPlay Sports+

Prantsusmaa AH-2.5 (1.87 @ Coolbet)
Kogusumma alla 153.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Hetkel on parem tabeliseis Prantsusmaal, kes läbis alagrupifaasi puhaste paberitega – vahegruppi võetakse kaasa kolm võitu. Natukene raskem seis on Leedul, nemad võtsid kaasa kaks võitu ja ühe kaotuse. On väga tõenäoline, et antud kohtumine Prantsusmaaga, võib Leedu jaoks otsustada edasipääsu.

Viimati kohtusid koondised omavahel 2017-ndal aastal. Suvel peeti kaks sõpruskohtumist. Ühe võitis neist kindlalt Prantsusmaa, teise omakorda Leedu.

Siiamaani on mõlemad koondised näidanud turniiril üsna soliidset mängu. Kindlamad võidud on kirjas Prantsusmaal, kuid neil oli ka lihtsam alagrupp. Siiski võiks just viimaseid pidada tänase mängu favoriidiks.

Prantsusmaa kaitsevõimekus on üks MM-i parimaid. Suur teene on selles korvialuses jõus Rudy Gobertil, kes on tänu oma mõõtudele üks parimaid pikki kaitsemängijaid maailmas. Gobert on ka rünnakul olnud üks parimatest Fournieri kõrval. Seni on Prantsusmaa koondises olnud kerge pettumus Nicolas Batum, kuid võib kindel olla, et tähtsates mängudes saab ka tema peale loota.

Leedu ründab väga meeskondlikult ning lausa viis mängijat on turniiri jooksul keskmiselt visanud mängus 10 või rohkem punkti. Parim neist nooruke Grigonis. Kui millegi kallal norida, siis on see kaugvisete protsent, milles ollakse terve turniiri üks kehvemaid meeskondi. Kolmest on sopsatud vaid 29.6%. See-eest ollakse lauapallides üks parimaid meeskondi USA ja Argentina kõrval.

Esimene panus – Prantsusmaa võidab vähemalt kolme punktiga. Kohtumine Austraaliaga näitas, et Leedu kaitse jääb võimekate ründemeeskondade vastu hätta. Fournier, De Colo, Gobert, Batum, Poirier – need mehed saavad Leedule olema suureks probleemiks. Hetkel tundub, et Leedul puudub Prantsusmaa nimekale koosseisule vastus. Võitluslikkuse ja tahtejõuga kõiki mänge ei võida.

Teisena ennustaks väga madala skooriga kohtumist. Kindlasti kogusummat alla 153.5 punkti. Ülitähtis kohtumine, kus kiireid otsuseid ei võeta ja üritatakse võimalikult targalt mängida. Prantsusmaa on näidanud, et kui nad tahavad, suudavad nad oma kaitse väga lukku panna. Kontrollkohtumises viskas Serbia neile näiteks vaid 61 punkti. Ennustaks skooriks umbes 68:77 Prantsusmaale.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa AH-2.5 (1.87 @ Coolbet)
  • Punkte kokku alla 153.5 (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 36€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds