Prantsusmaa lahtiste veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

French Open on jõudnud veerandfinaalideni. Kahjuks ühtegi eestlast enam konkurentsis ei ole. Põnevaid matše leidub sellegi poolest. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.

Simona Halep vs. Amanda Anisimova

French Openi valitseva meistri ning tänavuse turniiri suurfavoriidi veerandfinaali vastane on WTA 51. reket Amanda Anisimova. Tegemist on vaid 17-aastase sportlasega, ühtlasi on ameeriklanna noorim tennisist top100 tabelis. Anisimova jaoks on hetkel käsil tema elu parim suure slämmi turniir, varem on ta jõudnud Australian Openil neljandasse ringi. Tennisistid varem omavahel kohtunud ei ole.

Simona Halep lõpetas viimases ringis ühe noore talendi, Iga Swiategi, teekonna French Openil ning väga suure tõenäosusega teeb ta sama ka Anisimova vastu. Halep on saviväljakutel võimas ning viimane matš, milles ta teenis võidu vaid 45 minutiga, jättis väga võimsa mulje.

Anisimova löögid ei ole piisavalt tugevad, et need suudaksid Halepi rütmi häirida. Usume, et ta kaotab oma servigeimi mõlemas setis vähemalt kahel korral ning geimide koguarv jääb üsna madalaks. Halep on natuurilt selline mängija, kes tahab igat punkti iga hinna eest võita ning ei muuda oma mängu ka kindlas eduseisus.

Meie valik: kokku alla 19.5 geimi (1.96 @ Coolbet)

Novak Djokovic vs. Alexander Zverev

Maailma esireket kohtub veerandfinaalis ATP 5. numbriga sakslase Alexander Zvereviga, kes on olnud Djokovicile väga ebamugav vastane. Nimelt on Zverev suutnud viimasest viiest matšist Djokovici vastu noppida lausa kolm võitu.

Zverevil on pikkust ligi kaks meetrit ning tänu sellele on tal väga lai siruulatus, mis on tennises tõsiseks boonuseks. Seejuures liigub ta oma pikkuse kohta üllatavalt hästi. Löögid on väga jõulised ja mängustiil agressiivne. Servigeimil väga võimas, tugevamad servid lausa 220km/h. Mis veelgi tähtsam – esimese servi protsent on väga kõrge. Samuti on tegemist hea vastuvõtjaga ehk nõrki kohti sakslase mängus väga palju ei leidu. Igati vääriline vastane Djokovicile.

Djokovici tugevustest ei ole mõtet hakata rääkimagi. Tegemist on üsna perfektse tennisistiga, kuid kui Zverevi kasuks midagi otsida, siis saviväljakud ei ole just parima kattega väljakud Djokovici jaoks. Tõenäoliselt võidab selle kohtumise Serblasest maailma esinumber, kuid usume, et Zverev on võimeline andma kõva lahingu ning suudab võita vähemalt ühe seti.

Meie valik: kokku üle 34.5 geimi (1.96 @ Coolbet)

Dominic Thiem vs. Karen Khachanov

Thiem, kes alistas viimases ringis kodupubliku ees mänginud Monfilsi väga kindlalt 3:0, kohtub veerandfinaalis maailma 11. reketi Karen Khachanoviga. Khachanov alistas viimases ringis üllatuslikult Del Potro. Tennisistid on omavahel korra, siis väljus võitjana Khachanov, saviväljakul kohtuvad mehed esimest korda.

Khachanovi vorm enne turniiri oli üsna suur küsimärk, kuid senised esitused on tõestanud, et venelasega tuleb kõrges mängus arvestada. Kui jätta kõrval teise ringi kohtumine, siis on Khachanov näidanud väga head mängu. Thiem on läinud mäng mängu järel paremaks. Austerlase serv on väga soliidne, viimases ringis kaotas ta vaid ühe oma servigeimi. Samas Khachanovil on vastu panna sama võimas serv.

Kui Khachanov suudab näidata sama head tennist, kui viimases ringis Del Potro vastu, siis ta võidab Thiemi. Kuid me ei usu, et see juhtub, sest Thiem lihtsalt ei lase Khachanovil nii hästi mängi. Kui kõvadel väljakutel oleks favoriidiks venelane, siis saviväljakutel on Thiem üks maailma parimatest mängijatest. Usume, et kohtumine kujuneb oodatust ühepoolsemaks.

Meie valik: Alla 3.5 seti (2.34 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.