Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jalgpalli EM-i valikmängude kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Jätkumas on jalgpalli EM-i valikmängud. Eesti koondis jookseb platsile laupäeval, kuid paljud koondised alustavad oma mängudega juba reedel. Loe edasi ning leiad ühe 14.0 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 280€.


Austria vs. Sloveenia (21:45)

Kahe koondise seis ei ole kiita. Kahe peale ei ole teenitud veel mitte ühtegi võitu. Sloveenia on mõlemad senised kohtumised viigistanud, Austria lausa kaotanud. See tähendab, et alagrupiliidritest jäädakse maha juba üsna kindlalt ning antud kohtumisest on punktilisa vaja nagu õhku.

Viimati kohtusid need kaks koondist omavahel eelmisel aastal sõpruskohtumises. Tol korral võttis Austria 3:0 võidu.

Arvestades Austria tulemusi kodustaadionil ja nende täbarat punktiseisu, siis võib arvata, et Sloveenial saab olema väga raske kohtumine. Kodumeeskonnal on rohkem kvaliteeti, enamus koondisest mängib Bundesligas ja mitte nõrkades klubides. Sloveenial võib küll olla suurepärane väravavaht Jan Oblak, kuid kaitseliin ei ole just parimal tasemel. Meie silmis on antud kohtumises väga kindel favoriit Austria.

Meie valik: Austria võit (1.87 @ Coolbet)


Taani vs. Iirimaa (21:45)

Taani on seni pidanud vaid ühe valikmängu ja selles tehti viik Šveitsiga. Iirimaa on alagrupi liider kahe võiduga.

Usume, et Iirimaa soovib Taani vastu võõrsil kohtumises edu saavutada läbi oma jõulise ja kvaliteetse kaitsemängu. Neil ei tohiks midagi olla ka viigipunkti vastu Taani tasemega meeskonna vastu. Samuti on neil juba kaks võitu all ehk tabeliseis üsna rahuldav. Seega arvame, et kohtumine on oma iseloomult väga kinnine ja väravatesadu me nägema ei hakka.

Samad meeskonnad kohtusid ka kahel korral Rahvuste Liiga alagrupis ning seal jäid mõlemad kohtumised 0:0 viiki. Kui vaadata veel laiemat pilti ehk Iirimaa koondise viimast seitset kohtumist, siis nendes on kokku nähtud vaid viite väravat. See tõestab fakti, et eelkõige rõhutakse oma tugevale kaitsele ja väravate löömine neil kõige paremini välja ei tule – isegi Gibraltarile suudeti lüüa vaid üks.

Usume, et selle kohtumise esimene poolaeg kujuneb väga kinniseks. Teisel poolajal Taani muudab oma pressi aina tugevamaks ning lööb ühe ära.

Meie valik: Esimene poolaeg 0:0 (2.38 @ Coolbet)


Ukraina vs. Serbia (21:45)

Ukraina on hetkel ühe võidu ja ühe viigiga alagrupi liider. Serbia on neist pidanud ühe kohtumise vähem, kui viigistati 1:1 Portugaliga.

Vaadates koefitsiente, siis hakkab silma valik Serbia võidule. Selle väärtus on lausa 3.17. Meie silmis on nad selles vastasseisus isegi võõral väljakul kerged favoriidid. Kondis kubiseb kvaliteetsetest mängumeestest. Alustades Ajaxi pallivõlurist Dušan Tadicist ja värskelt Real Madridiga lepingu sõlminud Luka Jovicist kuni koondise eest super esitusi teinud Aleksandr Mitrovici ja Kolarovini välja.

Ukraina koondis koosneb enamasti koduliiga mängijatest, sekka Premier League meister Oleksandr Zinchenko, Genti ründaja Yeremchuk ja mõni erand veel. Eemale jääb nii mõnigi Hispaania kõrgliiga mängija ja muidugi ka West Hamis palliv Yarmolenko.

Usume, et Serbia suudab ka võõrsil kohtumises oma paremuse maksma panna. Nad peaksid taseme poolest olema üsna kindlalt parem meeskond ning samuti vajavad nad punktilisa, et valikmängude teine ring liiga pingeliseks ei läheks. Serbia võidu koefitsient on liiga kõrge ning seda ei saa jätta kombosse lisamata.

Meie valik: Serbia võit (3.17 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 14.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 280€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds