Jälgi meid

Ennustusvihjed

Holland vs. Inglismaa ennustusvihjed

Rahvuste Liiga teine poolfinaal! Kohtumine leiab aset Portugalis Vitoria kodustaadionil. Holland jõudis edasi väga tugevast alagrupist jättes selja taha Saksamaa ja valitseva maailmameistri Prantsusmaa. Inglismaa võitis alagrupi, kuhu kuulusid veel Hispaania ja Horvaatia.


Holland vs. Inglismaa

Neljapäev 6. juuni 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TV6, TVPlay Sports

Inglismaa võit (2.73 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.17 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel kümnendil on meeskonnad omavahel pidanud kolm sõpruskohtumist. Kaks neist võitis Holland, ühe Inglismaa.
  • Inglismaa on viimase viie kohtumisega löönud lausa 18 väravat! Hollandil on sama näitaja 11.
  • Holland on viimasest kümnest kohtumisest võitnud vaid neli.

Oodata on tulist lahingut kahe väga noore, kuid kvaliteetset jalgpalli mängiva koondise vahel.

Kui vaadata Hollandi kaitseliini, siis nende keskkaitsepaar võiks olla lausa üks maailma parimaid. Van Dijki ja De Ligti kooslus võib Inglise ründeliinile korralikult peavalu tekitada. Äärekaitsjad Blind ja Dumfries pole samuti papist poisid. Inglismaal on samal ajal algkoosseisus tõenäoliselt Walker, Stones, Maguire ja Chilwell. Kokkuvõttes ona kahe koondise kaitseliinid üsna võrdsed, kuid Inglismaal on rohkem vangerdamise võimalusi.

Keskväljal Hollandil De Jong, De Roon ja Vand De Beek/Wijnaldum ja Inglismaal vastu panna Rice, Barkley, Dier/Lingard. Jällegi väga võrdne vastasseis, vaid möödunud hooajale mõeldes annaks väga kerge eelise Hollandile.

Ründajate nimistuga avaldab rohkem muljet Inglismaa. Vaevalt Kane algkoosseisus alustab, kuid ka ilma temata on seal väga ohtlikud mehed nagu Sancho, Rashford ja Sterling. Hollandil vastu panna “kõigest” Depay, Bergwijn ja Babel/Promes.

Samuti on Inglismaa koondis varasemalt suures osas rohkem kokku mänginud. Mängiti ka MM-il üsna sarnase koosseisuga, kui keskväli välja arvata. Seega oleks meie esimene panus, et tänu paremale ründeliinile ja pikemalt kokku mänginud koosseisule võidab selle kohtumise Inglismaa.

Teisena võtaks valiku, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Üldjuhul skoorivad mõlemad meeskonnad rohkem just teisel poolajal ja omakorda selle teises pooles. Tõenäoliselt kulgeb antud kohtumise esimene poolaeg suuresti kaitsest lähtuvalt ning mängupilt on kinnine. Teiselt poolajalt võiks aga juba märksa lõbusamat jalgpalli oodata.

Meie valikud:

  • Inglismaa võit (2.73 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.17 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds