Jälgi meid

Ennustusvihjed

Aston Villa vs. Everton ennustusvihjed

Premier League´i kolmas voor algab juba reedel, mil leiab aset üks matš – vastasseis Aston Villa ja Evertoni vahel. Aston Villa on hetkel terve liiga peale üks meeskond neljast, kes on kaotanud mõlemad esimesed kaks kohtumist. Evertonil on kirjas viik ja võit.


Aston Villa vs. Everton

Reede 23. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Evertoni võit (2.34 @ Coolbet)
Evertoni võit & üle 2.5 värava (3.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtusid meeskonnad omavahel 2016-ndal aastal. Tol korral võttis Everton 3:1 võidu.
  • Aston Villa on oma viimasest 15-st Inglise kõrgliiga kohtumisest kaotanud lausa 14!
  • Everton on viimase kümne kohtumisega löönud vaid kuus väravat.

Me oleme arvamusel, et Aston Villa jätkab oma halba seeriat kõrgliigas ning antud kohtumise võidab Everton. Siniste võidukoefitsiendiks on 2.34, mis tundub üsna väärtuslik.

Everton on sel hooajal oma mõlemat Premier League´i kohtumist selgelt domineerinud. Esimeses kohtumises Crystal Palace´i vastu suudeti küll nulli peale jääda, kuid kohtumises Watfordiga tehti juba vigade parandus. Evertoni suurim probleem on seni olnud heade olukordade realiseerimine väravateks, kuid nende õnneks Aston Villa kaitsega just ei hiilga.

Teisena lisame samale valikule veel natukene riskeerivama tingimuse juurde – Everton võidab ja kokku üle 2.5 värava. Antud stsenaariumi koefitsient on lausa 3.50. Everton on taseme poolest selgelt tugevam meeskond ning kõigi eelduste kohaselt võtab võidu, samas Aston Villa on terav meeskond just rünnakul – auvärava löömine koduväljakul ei tohiks olla probleem.

Ennustaks suureskoorilist kohtumist, kus Everton suudab lõpuks oma korraliku ründemängu ka väravateks vormida. Aston Villa suudab rünnakul enam-vähem hoida sammu, kuid nende kehvapoolne kaitse otsustab mängu saatuse.

Lõppskoori ennustus – 1:3.

Meie valikud:

  • Evertoni võit (2.34 @ Coolbet)
  • Evertoni võit & üle 2.5 värava (3.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 70€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds