Jälgi meid

Panusta ja Palveta

Neljapäeva kombovihje Euroliigale

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Taaskord keskendume Euroliigale, kus leiab aset neli põnevat kohtumist. Kahte neist näeb otsepildis ka TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 15.0 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 300€.


Anadolu Efes vs. Cran Ganaria (19:30)

Türgi klubi Anadolu Efes on tegemas väga soliidset Euroliiga hooaega ning on hetkel lausa kõrgel neljandal kohal. Viimastes voorudes aga nii hästi läinud ei ole ning on kaotatud nii Panathinaikosele kui ka Real Madridile. Koduväljakul minnakse eeldatava autsaideri Cran Ganaria vastu võidu kohustusega. Eduka tulemuse vundamendiks saab olema kõva kaitse.

Cran Ganaria poolt ootaks ka just kaitses korralikumat etteastet. Viimasel ajal vaid kaotusi tunnistanud meeskond on maha pidanud kriisikoosoleku ning peale sellist sündmust näeme tihti meeskonnavaimu hetkelist tugevnemist ning meeste suuremat pingutamist.

Anadolu Efes vaevalt laseb Hispaania klubil üle 75 punkti visata ning usume, et ka Siim-Sander Vene koduklubi suudab hoida Anadolu Efesi natukene madalama skoori peale, kui eelnevas kohtumises.

Meie valik: Alla 168.5 punkti (1.89 @ Coolbet)


Buducnost vs. Khimki (20:00)

Kui väljaarvata viimane voor Moskva CSKA vastu, siis Buducnost on mitmekordse NBA meistri Norris Cole juhtimisel väga heas hoos. Koduväljakul on olnud ka kõige suurtematel klubidel Buducnosti alistamisega raskusi.

Khimki on jätkuvalt näitamas väga ebastabiilset mängu. Kui aga kõik kokkulepitud asjad toimivad, siis on tegemist väga korraliku tasemega meeskonnaga. Seda on ka mitmel korral sel hooajal juba tõestatud. Näiteks lisaaja võiduga liigaliidri Fenerbahce üle või ka viimases Euroliiga kohtumises Žalgirise vastu, kui lasti viimasel veerandajal leedukatel visata vaid kaheksa punkti.

Usume Kurtinaitise ja Khimki võimalusi see kohtumine võita. Selles meeskonnas on sügavust ja mitmekülgsust rohkem. Lisaks vähegi normaalse viskepäeva puhul on Khimkit Buducnosti taolisel meeskonnal väga raske võita.

Meie valik: Khimki võit (2.15 @ Coolbet)


Tel Avivi Maccabi vs. Olympiacos (21:05)

Taaskord on võistlustules ka kõikide panustaja rõõm ja õnnetus Olympiacos, kes suudab ühte meeskonda võõral väljakul 9 punktiga võita ning kodukohtumisel samale satsile 21 punktiga kaotada. Nüüd viib mängugraafik nad Iisraeli, kus kohtutakse tugeva koduväljaku meeskonnaga.

Tel Avivi Maccabi on koduväljakul võitnud viimased viis Euroliiga kohtumist. Kui siia lisada, et Olympiacose poolt jääb eemale nende üks suurimaid musta-töö tegijaid Papanikolau ning siia veel omakorda lisada, et Maccabil on arvestades tabeliseisu seda võitu vaja nagu õhku, siis ei näe selles kohtumises Kreeka klubil erilisi võimalusi.

Ka kihlveokontorid eelistavad võitjaks just Maccabit ning seega lisame juurde väikese händikäpi, mille Iisraeli klubi peaks suutma ära täita.

Meie valik: Tel Avivi Maccabi AH-4 punkti (2.02 @ Coolbet)


Barcelona Lassa vs. Kaunase Žalgiris (22:00)

Žalgiris pole sel hooajal kahjuks fännidele liiga palju rõõmustavaid hetki pakkuda suutnud. Meeskonna tase võrreldes eelneva hooajaga on lihtsalt nii palju langenud ning play-off tundub jäävat helesiniseks unistuseks.

Vastupidises olukorras on aga legendaarne Barcelona. Viimases voorus võeti seljavõit võõral väljakul Olympiacose vastu ning asetsetakse kindlalt esikaheksas.

Meeskonnad on sel hooajal ka korra kohtunud ning Žalgirise Arenal suutis Barcelona lisaajal tasavägise kohtumise võita. Peale seda on Barcelona mängupilt kulgenud tõusvas joones ning hetkel peaks jõuvahekord olema veel suurem.

Meie valik: Barcelona AH-6.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 15.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 300€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Panusta ja Palveta

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds