Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 11.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 220€.


Watford vs. Bournemouth

(17:00 ülekanne Eestis puudub)

Premier League´i viimane meeskond Watford üritab tabeliseisu parandada koduväljakul Bournemouthi vastu. Eelmises voorus mängis Watford 1:1 viiki Tottenhamiga. Antud kohtumises ei saa meeskonda aidata Troy Deeney, Jose Holebas, Danny Welbeck ega Isaac Success.

Bournemouth pole viimased kolm vooru võidurõõmu tunda saanud. Viimati mängi 0:0 viiki Norwichiga. Vigastatud meesteks David Brooks, Dan Gosling, Charlie Daniels ja Junior Stanislas.

Kombosse lisaksime valiku, et juba esimesel poolajal lüüakse üle ühe värava. Tegemist on vastasseisuga, kus mõlemad meeskonnad lähevad võidupunkte võtma. Oodata on mõlemapoolset aktiivset ründetegevust, mitte mängupilti, kus üks meeskond hakkaks ettevaatlikult kaitsest lähtuvalt mängima. Ehk oodata lahtist mängupilti ühe värava alt teise alla.

Seda tõestab ka viimane omavaheline kohtumine, mis lõppes lausa nii suure skooriga kui 3:3. Tol korral löödi esimese neljakümne viie minuti jooksul lausa viis väravat. Kui minna veel varasemate omavaheliste kohtumiste juurde, siis viimasest kuuest kohtumisest on lausa viies löödud vähemalt neli väravat.

Meie valik: Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.43 @ Coolbet)


West Ham vs. Sheffield United

(17:00 TVPlay Sports)

West Ham on peale tugevat hooaja algust langenud tabelis juba esikümnest välja. Viimase viie vooruga on teenitud vaid üks võit. Viimati jäädi 0:2 alla Evertonile.

Sheffield United jätkab positiivselt üllatamist ja viimases voorus suudeti võtta Arsenali skalp, kes alistati 1:0. Vigastustega meeskonnal probleeme ei ole ja mängule tullakse täiskoosseisus.

Peale Liverpooli on liigas vaid üks meeskond, kes pole sel hooajal veel ühtegi võõrsil kohtumist kaotanud ja selleks on Sheffield United. Kas see saab jätku? Raske prognoosida, kuid väga võimalik, sest Chris Wilder on pannud meeskonna mängima ülimalt distsiplineeritult ning tundub, et ka potentsiaali järgi maksimumi lähedaselt.

West Ham on koduväljakul küll kerge favoriit, kuid neile võidu ennustamine on siiski liiga riskantne. Pigem pööraks pilgud muu statistika ennustamisele.

Heaks panuseks võiks olla, et West Ham teenib vähemalt kaks hoiatuskaarti. Kui nende keskmine kollaste kaartide summa ühe mängu kohta on võõrsil väljakutel 1.4, siis koduväljakul 2.25. Tõenäoliselt on see näitaja koduväljakul kõrgem selle tõttu, et Londoni Olümpiastaadonil mängides üritatakse ise julgemalt rünnata ning seetõttu tuleb ka vastaste kontraid raskemate vigadega maha võtta.

Meie valik: West ham üle 1.5 hoiatuskaardi (2.05 @ Coolbet)


Burnley vs. Chelsea

(19:30 TVPlay Sports)

Liiga kaheksas meeskond Burnley võtab koduväljakul vastu neljanda meeskonna Londoni Chelsea. Burnley on koduväljakul võitnud neljast kohtumisest kolm. Ainuke kaotus saadi Liverpoolilt. Vigastatud Drinkwater ja Gudmundsson.

Chelsea pidas loetud päevad tagasi Hollandis Meistrite Liiga kohtumise Ajaxi vastu, mis võideti tulemusega 1:0. See tähendab, et nüüd on kõikide liigade peale järjest võidetud juba kuus kohtumist. Nendega on löödud 17 väravat ja endale on lastud lüüa vaid 3.

Muidu võiks ju Chelsea võit üsna kindel tunduda, kuid nagu ajalugu on näidanud, siis suurtel on väga tihti raskusi peale nädalasisest võõrsil Meistrite Liiga või Euroopa Liiga kohtumist lühikese puhkepausi järel koduliigas ennast käima saada.

Seetõttu pakume, et kohtumine tuleb üsna kinnine ja väravatevaesem, kui üldsus arvab. Burnley on viimasel ajal näidanud väga head jalgpalli ning üsna väsinud Chelsea võiks olla neile küllaltki jõukohane vastane. Pakume, et otsustavaks saab mõni üksik värav ja kindlasti lüüakse kohtumises alla 2.5 värava.

Meie valik: Kokku alla 2.5 värava ( @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 11.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 220€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds