Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 8.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.


Ajax vs. Chelsea

(19:55 TVPlay Sports)

Eelmise aasta suurüllataja Amsterdami Ajax hoiab täiseduga alagrupi esikohta. Mõlemad senised kohtumised vastavalt Valencia ja Lille vastu on võidetud tulemusega 3:0. Meeskonnal ei ole mitte ühtegi vigastatud mängijat.

Alagrupis teist kohta hoidval Londoni Chelseal on aga vigastustega probleeme küllaga. Rudiger ja Christensen endiselt väljas, keskväljalt seniste puudujate N´Golo Kante, van Ginkeli ja Loftus-Cheeki kõrval on nüüd küsitav ka Barkley osalemine, keda vaevab hüppeliigese vigastus.

Kui vaadata meeskondade koosseise, siis esimene küsimus on, et kuidas saab hakkama Chelsea keskkaitsepaar Zouma-Tomori Ajaxi ründajatega? Kindlasti ei oleks selline kaitse-duo Lampardi esimene valik, kuid vigastused seavad omad piirid.

Meie igatahes näeme, et koduväljakul mängiv Ajax lööb Chelseale vähemalt kaks väravat ära. Seda enam, et Londoni klubi poolelt jääb eemale ka lõhkuv poolkaitsja Kante, kes suudaks vähekenegi Ajaxi keskvälja loovust ja mängu ehitamist lõhkuda.

Huvitava statistikana saab välja tuua, et Ajax on koduväljakul löönud vähemalt kaks väravat 12-s järjestikuses ametlikus kohtumises. Viimati löödi vähem Meistrite Liiga kohtumises Juventuse vastu, kui piirduti vaid ühega.

Meie valik: Ajax üle 1.5 värava (1.9 @ Coolbet)


Genk vs. Liverpool

(22:00 TVPlay Sports+, TV6)

Belgia kõrgliiga üks tugevamaid satse Genk on ühe teenitud viigipunktiga raske alagrupi viimane meeskond. Antud kohtumises tuleb neil jätkuvalt hakkama saada ilma varasema põhiväravavahi Danny Vukovicita.

Liverpooli tabeliseis ei ole üldse nii roosiline, kui nad ise tahaksid loota – ühe võidu ja ühe kaotusega kolmas positsioon Napoli ja Salzburgi järel. Jürgen Klopp on andnud mõista, et koduliiga matši vahele jätnud Mo Salah võib Genki vastu taas platsile joosta.

Kohtumine, mille lõpptulemust on väga raske prognoosida. Ühelt pool tundub Liverpooli võit väga kindel, kuid samas tuleb arvestada nende üsna rasket mängugraafikut ja kesiseid esitusi Meistrite Liigas võõral väljakul. Samuti Genki ülim motiveeritus liiga valitseva meistri vastu.

Parim pakkumine võiks olla valik, et Liverpool ei löö üle kahe värava. Kui vaadata Inglismaa klubi kümmet viimast võõrsil kohtumist, siis nii kummaliselt kui see ka ei kõla – üle kahe värava on löödud nendest vaid ühes kohtumises. Alagrupi esimeses võõrsil kohtumises Napoli vastu jäädi sootuks nulli peale. Genki ja Napolit ei saa võrrelda, kuid võib kindel olla, et Genk tuleb samuti väga kaitsva taktikaga.

Meie valik: Liverpool alla 2.5 värava (1.82 @ Coolbet)


Inter Milan vs. Dortmundi Borussia

(22:00 TVPlay Sports)

Interi teekond tänavu Meistrite Liigas on olnud väga vaevaline. Väga lähedal oli olukord, et peale kahte vooru oldaks nulli peal. Siiski päästeti esimeses voorus lõpuminutitel endale üks viigipunkt, millega hoitakse hetkel kolmandat positsiooni.

Dortmund on tänu paremale väravatevahele Barcelona ees alagrupi liider. Tähtsale lahingule võib Saksa klubi tulla oma varuväravavahiga sest esikinnas Roman Burki sai viimases koduliiga kohtumises kerge vigastuse.

Interi jaoks ülimalt tähtis kohtumine, sest kui antud kohtumises jäädakse võiduta, siis on edasipääs juba väga raske ülesanne. Usku endasse võiksid pakkuda head tulemused koduliigas. Peale kaheksat vooru on kaotatud vaid üks kohtumine ning Juventuse järel hoitakse teist kohta. Viimases kohtumises suudeti hoolimata lohakast kaitsemängust tulla võitjana välja tänu vägevale rünnakule(4:3 vs Sassuolo).

Meie selge valik on, et antud kohtumise suudab Inter võita ning õnneks pakutakse sellele ka päris arvestatavat koefitsienti. Itaalia klubi tõestas viimases Meistrite Liiga kohtumises võõrsil Barcelona vastu, et nemad ei ole veel oma viimast sõna öelnud ning on võimelised ka parimatega võrdselt mängima.

Meie valik: Interi võit (2.3 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 8.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds