Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Atletico Madrid vs. Leverkuseni Bayern

(19:55 TVPlay Sports)

Atletico Madrid hoiab D-alagrupis teist positsiooni. Kirjas on võit üle Moskva Lokomotivi ja viik Juventusega. Vigastatute nimekirjas Stefan Savic, Sime Vrasljko ja noor talent Joao Felix.

Leverkusen on neljaliikmelise alagrupi viimane meeskond. Kirjas on vaid kaotused vastavalt Juventuse ja Moskva Lokomotivi vastu. Eemale jäävad Daley Sinkgraven ja Aranguiz.

Meeskonnad on omavahel kohtunud kuuel korral – Atletico on võitnud kaks, Leverkusen ühe ning lausa pooled kohtumised on jäänud viiki.

Metropolitano staadion ehk Atletico koduväljak on koht, kus võõrsil meeskondadel on väga raske mängida. Seda tõestab ka fakt, et Atletico pole tugevas Meistrite Liigas koduväljakul kaotanud 11 kohtumist järjest.

Miinus poole pealt ollakse tõsiselt hädas väravate löömisega. Koduliigas on üheksa vooruga löödud vaid kaheksa väravat. Kõige tipuks jääb nende resultatiivseim mängija ehk Joao Felix antud kohtumisest eemale.

Kombosse lisaks valiku, et mõlemad meeskonnad selles kohtumises ei skoori. Kui Atletico klassivahe pealt vähemalt ühe või kaks peaks ikka ära lööma, siis Leverkusenile taolist edu ei prognoosi.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad – ei (1.83 @ Coolbet)


Juventus vs. Moskva Lokomotiv

(22:00 TVPlay Sports+)

Itaalia jalgpallihiid Juventus hoiab seisvusele vastavalt alagrupi esimest positsiooni. Tõsi, seda vaid tänu paremale väravatevahele võrdluses Madridi Atleticoga. Tõsiselt vigastatud on vaid Giorgio Chiellini, teised mehed on vähemal või rohkemal määral valmis meeskonda aitama.

Moskva Lokomotiv hoiab alagrupis kolmandat kohta. Kirjas on võit üle Leverkuseni ja kaotus Atleticole. Pikema ajaliste vigastatute kõrval jätab kohtumise eemale ka Fedor Smolov.

Juventus on sel hooajal kõik oma koduväljakukohtumised võitnud ja nendes kõikides on löödud vähemalt kaks väravat. Ka Lokomotivil on ette näidata korralik statistika võõrsil kohtumistes, kuid loomulikult tuleb arvestada fakti, et mängitakse Venemaa kõrgliigas, mille tase on tuntavalt madalam. Siiski on võidetud ka senine ainuke Meistrite Liiga võõrsil kohtumine Leverkuseni vastu(2:1).

Kui heita pilk koefitsientidele, siis jääb silma valik Juventuse vähemalt kolmele väravale. Nad on sel hooajal keskmise mängupildiga löönud palju väravaid ning vähemalt kolme võiks oodata ka koduväljakul Moskva Lokomotivi tasemega meeskonna vastu. Seda enam, et Juventus tuleb kohtumisele põhimõtteliselt täiskoosseisuga.

Juventus üle 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)


Club Brugge vs. PSG

(22:00 TVPlay Sports)

Omavahel kohtuvad A-algrupi liidermeeskonnad. Club Brugge hoiab kahe viigiga teist positsiooni. Kohtumise peab mängukeelu tõttu vahele jätma Ruud Vormer, samuti on vigastatud kaitsja Eder Balanta.

PSG-l on kirjas kaks võitu ning endale pole lastud veel ühtegi väravat lüüa. Vigastatud Neymar, Kehrer, Dagba ja Gueye. Poollahtine on ka Draxleri osalemine.

Prantsuse kõrgliiga valitseja on kohtumise kindel favoriit, kuid samas ei tasu alahinnata ka Brugget, kes suutis viimases voorus mängida võõrsil 2:2 viiki Real Madridiga ja esimeses kodukohtumises 0:0 viiki Galatasarayga.

Siiski on PSG hetkel kindlasti tugevam vastane, kui alles oma rütmi otsiv Real Madrid. Koduliigas on viimase kahe kohtumisega pandud kokku vastaste väravasse kaheksa palli ning staarmängija Neymari vigastuse taustal on esile tõusnud teiste mängijate panus.

Kindlasti üritab Brugge võimalikult kaitsest lähtuvalt mängida ning pigem kontratele loota, kuid PSG ründejõu pidurdamine ei ole nende jaoks lihtne ülesanne ning tõenäoliselt jäädakse sellega ka hätta. Seega on kombosse üks parimaid valikuid panus, et PSG võidab + kokku üle 2.5 värava.

Meie valik: PSG võit + kokku kohtumises üle 2.5 värava (2.4 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds