Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anadolu Efes vs. Real Madrid ennustusvihjed

Euroliiga neljas voor pakub meile põnevusmatši eelmise hooaja teise ja kolmanda meeskonna vahel. Sel hooajal on mõlemad komandad alustanud hooaega üsna soliidselt ja asuvad kahe võidu ning ühe kaotusega tabeli esimeses pooles.


Anadolu Efes vs. Real Madrid

Neljapäev 23. Oktoober 2019
Algab: 20:15
Ülekanne: TVPlay Sports

Anadolu Efesi võit (2.4 @ Coolbet)
Kokku alla 166.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid on võitnud viimased seitse omavahelist kohtumist.
  • Mõlemad klubid on peale kolme vooru visanud keskmiselt ühe kohtumise kohta 80 punkti.
  • Anadolu Efes on näidanud kahepunktivisetel Realist 4% võrra kõrgemat protsenti, kuid Hispaania klubi on olnud kaugvisetel täpsem.

Viimases voorus alistas Anadolu Efes võõral väljakul Valencia 83:78. Real Madrid jäi samal ajal Kaunases alla kohalikule Žalgirisele 73:86.

Vaadates koefitsiente, siis on kergeks favoriidiks Real Madrid. Meie usume, et koduväljakul mängides on Türgi klubil aga täpselt samad võimalused võitjaks tulla, kui Hispaania suurklubil. Seega puhtalt väärtuse pärast soovitaksime panustada Anadolu Efesi võidule koefitsiendiga 2.4.

Mullune finalist pole Real Madridi suutnud võita seitsmes järjestikuses omavahelises kohtumises. Seda enam soovitakse negatiivne seeria lõpetada ja lõpuks ka endale üks võit napsata. Real Madrid on selline klubi, kelle mäng on väga suuresti kinni motivatsioonis. Vähegi kergemalt mängule tulles saadakse tihti rohkem ja vähem üllatavaid kaotuseid. Esimene panus – Anadolu Efesi võit.

Teiseks skoori ennustamine. Skooriliin on asetatud 166 punkti peale ehk selle ületamine tähendaks iga veerandaja kohta keskmiselt üle 40-punktilist saaki. Kahtlemata on tegemist resultatiivsete klubidega, kuid ei usu, et nad omavahelises kohtumises selle liini ületavad. Mängu algus võib küll kulgeda suureskooriliselt, kuid mida aeg edasi, seda rohkem hakatakse ka kaitses pingutama ning veerandaja skoorid võiksid jääda umbes 35-37 punkti juurde.

Kohtumise punktide kogusummat on alati väga keeruline ennustada, sest see sõltub nii paljudest eri nüanssidest, kuid hetkel on pigem olukord, kus eelistaks “under” ehk skooriniliinidest allapoole ennustavaid panuseid.

Meie valikud:

  • Anadolu Efesi võit (2.4 @ Coolbet)
  • Kokku alla 166.5 punkti (1.89  @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds