Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Premier League´i kümnenda vooru lõpetab Liverpooli ja Tottenhami vaheline põnevuskohtumine. Kui kodumeeskond on hoidmas hetkel liiga esimest kohta, siis Tottenhami leiame kümnendalt tabelirealt. Kas kõrgema asetusega meeskond võtab oma või suudab Tottenham anda korraliku lahingu?


Liverpool vs. Tottenham

Pühapäev 27. Oktoober 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Poolaeg/täisaeg – Liverpool/Liverpool (2.3 @ Coolbet)
Liverpooli või või viik ja kokku alla 3.5 (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest 15st omavahelisest kohtumisest on Tottenham suutnud võita vaid ühe!
  • Liverpool on sel hooajal löönud koduväljakul keskmiselt ühe kohtumise kohta kolm väravat.
  • Tottenham võitis viimati koduliigas võõrsil kohtumise 20. jaanuaril. Peale seda on mängitud kümme kohtumist.

Nagu statistikanurgas välja tõime, siis Tottenhami võõrsil mängude statistika Premier League´s on kohutav. Siiski on sel hooajal kõikide top6 klubide vastu peale Leicester City suudetud punkte teenida. Optimismi võiks pakkuda ka asjaolu, et ainus puuduja antud kohtumisest on väravavaht Hugo Lloris.

Liverpool tuleb kohtumisele mõnevõrra raskema mängugraafiku pealt. Nad on saanud ühe päeva vähem puhata ning pidanud viimased kaks kohtumist võõrsil samal ajal, kui Tottenham on mänge pidanud kodustaadionil. Jürgen Kloppi õnneks on ka tal kõik põhitegijad kasutada. Alexander-Arnoldi ja Matipi osalemise kohal oli veel paar päeva tagasi küsimärk, kuid nüüdseks on mõlemad mehed saadaval.

Anfiedil on loomulikult üsna suureks favoriidiks Liverpool. Premier League´s on nad koduväljakul kaotuseta juba 44-s järjestikuses kohtumises! Euroopa top 5 liigades pole ühelgil teisel klubil nii uhket statistikat ette näidata. Kui siia lisada veel Tottenhami saamatus võõrsil kohtumistes – neljast mängust null võitu ja endale lastud keskmiselt lüüa 2.25 väravat – siis valime esimeseks panuseks, et Liverpool võidab poolaja ja ka täisaja.

Teiseks heaks panuseks võiks olla topeltvalik, et Liverpool võidab kohtumise või jääb mäng viiki kriteeriumiga, et kokku lüüakse alla 3.5 värava. Viimases kolmes omavahelises kohtumises on kõikides löödud alla 3.5 värava ning sarnast tulemust võiks oodata ka seekord.

Tottenham on näidanud, et suudavad ennast hoolimata meeskonnas valitsevatest probleemidest tugevamate meeskondade vastu alati motiveerida ning sama ootaks neilt ka seekord. Viigist enamat neile siiski ei pakuks – Liverpool on koduväljakul liiga võimas.

Meie valikud:

  • Poolaeg/täisaeg – Liverpool/Liverpool (2.3 @ Coolbet)
  • Liverpool võit või viik ja kokku alla 3.5 värava ( 1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 46€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds