Jälgi meid

Panusta ja Palveta

Itaalia kõrgliiga Serie-A kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kui eile panime kokku võiduka LaLiga kombovihje koefitsendiga 14, siis täna üritame sama Itaalia jalgpalli kõrgliigas. Loe edasi ning leiad ühe 14.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 280€.


Genoa vs. Lazio (16:00)

Genoa meeskond hoiab 25 punktiga kolmeteistkümnendat kohta. Lazio samal ajal 38 punktiga kõrgel seitsmendal kohal ja tänu tasavägisele tabeliseisule heitleb ka Meistrite Liiga koha eest. Genoia on viimasest kümnest kodukohtumisest võitnud vaid ühe. Suurimaks pobleemiks on hetkel kaitse ehk endale lastakse lüüa meeletult väravaid.

Laziol on probleeme vigastustega, kuid nad on selles mängus ikkagist päris kindlad favoriidid. Arvestades tabeliseisu ning vastase taset, siis paneme kaardid seekord Lazio peale. Nad tulevad ikkagist kohustuslike võidupunktide järele. Viimane omavaheline kohtumine Genoa koduväljakul lõppes samuti Lazio üheväravalise paremusega.

Meie valik: Lazio võit (2.37 @ Coolbet)


Udinese vs. Chievo (16:00)

Kodumeeskond asub tabelis 16. kohal, kuid lähimad ohustajad on vaid punktide kaugusel ja väljalangemisetsoonist lahutab üks punkt. Chievo on kindlalt Serie-A viimane meeskond ja järgmisel hooajal neid enam eliitseltskonnad mängimas ei näe. Suuri probleeme on nii väravate löömisega kui ka kaitsega.

Mõlemale meeskonnale ülitähtis mäng. Eelistaks kodumeeskonda, sest nende mängijad on rohkem motiveeritud. Chievo on kindlasti sisimas juba oma saatusega leppimas. Kui üldiselt on Udinesel samuti väravate löömisega probleeme, siis koduväljakul on saadud sellega hakkama natukene paremini – 75% mängudes on suudetud lüüa värav. Viimane omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Udinese 2:0 võiduga.

Meie valik: Udinese võit (1.89 @ Coolbet)


Inter vs. Sampdoria (19:00)

Kodumeeskond on hetkel Itaalia kõrgliiga paremuselt kolmas meeskond. Esimesed kaks kohta on üsna kindlalt eest ära rebimas, kuid lähimad jälitajad on väga kärmed Interi eksimusi ära karistama. Sampdoria on tabeli üheksas meeskond. Nende suurimaks probleemiks on just võõrsil mängud.

Inter on viimased kolm omavahelist mängu võitnud. Samuti suudeti sel hooajal juba võõral väljakul korra Sampdoriale koht kätte näidata. Koduväljakul on see natukene lihtsam ülesanne. Arvestades, et Inter kaotas viimase kodumängu tabeli tagumise otsa meeskonnale, siis arvame, et nad on sellest teinud omad järeldused ning ei lase ennast kaks korda järjest üllatada.

Meie valik: Interi võit (1.66 @ Coolbet)


Napoli vs. Torino (21:30)

Napoli hoiab tabelis kindlat teist kohta. Esimene meeskond Juventus on püüdmatus kauguses ning lähima ohustaja Interi ees hoitakse omakorda üsna kindlat edu. Torino on väga motiveeritud. Silme-ees terendavad Euroopa Liiga ja miks mitte ka Meistrite Liiga kohad. Hetkel ollakse neist mõne võidu kaugusel, kuid juba peale kohtumist Napoliga võib seis olla palju ilusam.

Arvamegi, et Torino annab tugevale Napolile väga südika lahingu. See võiks realiseeruda ka vähemalt üheks auväravaks. Viimases kolmes omavahelises kohtumises on Torino vähemalt ühe värava suutnud Napolile lüüa. Seda enam, et Torino on viimaste voorude jooksul löönud väravaid sellistele meeskondadele nagu Inter, Lazio ja AS Roma.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.92 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 14.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 280€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule:

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Panusta ja Palveta

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds